SzklanySamuraj.pl

W ostatnich godzinach fani Xperii zostali uraczeni renderami smartfona z ekranem o proporcjach 21:9. Szkoda tylko, że to wszystko jedna wielka bujda!

Długi weekend nie był dla mnie zbyt udany, ponieważ zamiast pisać, leżałem w łóżku i chorowałem. Mimo tego, starałem się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, żeby niczego nie przegapić. Moją uwagę przykuła szczególnie Xperia X Ultra, która ma mieć ekran w proporcjach 21:9! Napisało o tym kilka dużo większych blogów od mojego, jak chociażby: GSMManiak.pl, Mgsm.pl czy nawet GSMArena.com. Źródłem tego przecieku jest strona mobilexpose.com. Co prawda Sony jakiś czas temu zapowiadało, że nie będzie na razie tworzyć smartfonów z wydłużonymi wyświetlaczami, ale plany mogą się zmienić, a wypowiedzi przedstawicieli często mogą być jedynie zasłoną dymną. To wszytko wyglądałoby całkiem ciekawie, gdyby nie to, że…

Xperia X Ultra to jedynie projekt!

Został on przygotowany przez Victora Cao, a pierwotnie pojawił się na stronie concept-phones.com, co opisywałem u siebie na blogu 5 kwietnia tego roku: Sony Xperia X Ultra z ekranem 21:9 to smartfon, który chętnie bym zobaczył

Nie chciałbym tym tekstem krytykować innych portali, ponieważ sam pewnie bym o tym napisał, gdybym nie znał tej Xperii już wcześniej. Gratulacje również dla stron Tablety.pl oraz Komputerswiat.pl, które już poprawiły swój błąd.

Podsumowując, chętnie zobaczyłbym taką Xperię, a wyniki ankiety z poprzedniego tekstu pokazuje, że nie jestem jedyny, ale to niestety jedynie projekt i na razie raczej to się nie zmieni.

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post