SzklanySamuraj.pl

Wszystko wskazuje na to, że Sony na targach MWC w Barcelonie pokaże dwie Xperie: Z4 Tablet oraz M4 Aqua. Dzisiaj ich zdjęcia trafiły do sieci!

Zacznijmy od tabletu, który widzicie powyżej. Takie zdjęcie zaprezentowało Sony, a razem z nim hasło: „Cieńszy. Lżejszy. Jaśniejszy. Wszystko się wyjaśni 2.03.2015”. Oczywiście nie ma wątpliwości, że nowy tablet poznamy na targach MWC w Barcelonie.

Potwierdza to również najnowszy przeciek, na którym możemy zobaczyć jak prezentuje się Xperia Z4 Tablet. Wiadomo na razie, że będzie ona wyposażona w ekran o rozdzielczości 2K. Jednak moim zdaniem to drugie urządzenie jest tym ciekawszym.

Xperia-Z4-Tablet1

Na targach MWC poznamy też prawdopodobnie następce mojej Xperii M2, czyli Xperie M4 Auqa. Jak sama nazwa wskazuje będzie ona wodoodpornym przedstawicielem średniej półki produktów Sony. Wyglądać będzie dokładnie tak:

Sony-Xperia-M4-Aqua2

I gdy patrzę na to zdjęcie to mogę powiedzieć jedynie, WOW. Moja M2 wygląda bardzo dobrze, ale ten model bije ją na głowę, a to nadal średnia półka. Sony zdecydowanie idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o wygląd swoich produktów. Jednak to specyfikacja jest najważniejsza i ma ona być taka jak w poprzednich przeciekach.

5,2-calowy ekran HD (1280 x 720 pikseli), 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 13-megapikselowy aparat oraz prawdopodobnie Snapdragon 610 i 16 GB pamięci wbudowanej to podzespoły, które wystarczą większości osób. Jeśli takie mają być średniaki od Japończyków, ja to kupuję. Jednak oczywiście zobaczymy jaka będzie ich cena, ponieważ Sony pod tym względem często przesadza.

No i na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość. Na zdjęciach, które widzicie jest Androida 5.0 Lollipop. Wszystko wskazuje na to, że niedługo po MWC powinniśmy zobaczyć najnowszego Androida dla produktów japońskiej firmy.


A Wy jesteś już Szklanym Samurajem?!

Źródło: xperiablog.net, xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post