SzklanySamuraj.pl

Według ostatnich przecieków na targach MWC nie zobaczymy Xperii Z4, a Sony nie zrobi żadnej konferencji. Jednak prawdopodobnie poznamy Xperie Z4 Tablet z ekranem 2K!

O nowym tablecie z serii Xperia mówiło się już od dłuższego czasu, a teraz te informacje potwierdziło przypadkiem samo Sony. W oficjalnej aplikacji japońskiej firmy pojawiły się informacje oraz zdjęcie nowego tabletu, który nazywa się Xperia Z4 Tablet.

Xperia-Z4-Tablet_2 (1)

Z aplikacji Sony dowiadujemy się, że Xperia Z4 Tablet będzie wyposażona w ekran o rozdzielczości 2K, ale niestety nie znamy jego rozmiaru. Prawdopodobnie będzie on mieć 10,1 cala. Poza tym napisane jest, że tablet będzie wyposażony w najnowszy i najmocniejszy procesor, czyli prawdopodobnie Snapdragon 810. Będzie on też lekki, a czas pracy na baterii ma być bardzo dobry, ale do tego już nas Sony przyzwyczaiło.

Jednak wisienką na torcie jest data, która pojawiła się w aplikacji, 3 marca. Jeśli te informacje się potwierdzą, to znaczy, że 2 marca Sony zamierza zaprezentować ten tablet, a razem z nim możliwe że również inne urządzenia. Dla mnie trochę dziwne byłoby gdyby pojawiła się Xperia Z4 Tablet, a nadal nie znalibyśmy Xperii Z4. Dlatego nadal możemy mieć nadzieję, że na targach MWC w Barcelonie Sony pokaże kolejnego flagowca.


A Wy jesteś już Szklanym Samurajem?!

Źródło: xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post