SzklanySamuraj.pl

Sony zamierza wypuszczać jedynie bardzo przemyślane produkty i nadchodząca 5,2-calowa Xperia E2333 może być właśnie takim smartfonem!

Nowa Xperia, której nazwa kodowa to E2333 pojawiła się właśnie w benchamrku i zapowiada się bardzo ciekawy model. Na 5,2-calowym ekranie ma być wyświetlany obraz o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Poza tym znajdziemy w nim również 2 GB pamięci RAM, 13-megapikselowy aparat główny, 5 mpix na przednim panelu oraz Androida 5.0 Lollipop. Te informacje pokrywają się z modelem E2303, którego specyfikacja trafiła do sieci miesiąc wcześniej.

Jednak pod kilkoma względami te dwa modele się różnią. Xperia E2333 została wyposażona w 4-rdzeniowego Snapdragona 610 o taktowaniu 1,5 GHz oraz 16 GB pamięci wbudowanej, a E2303 posiada 8-rdzeniowego Snapdragona 615 i 8 GB pamięci wewnętrznej.

Prawdopodobnie nie dostaniemy dwóch, niemal identycznych smartfonów, a Sony jedynie testuje kilka rozwiązań. Dla mnie najlepszym wyjściem byłoby 16 GB pamięci wbudowanej oraz Snapdragon 615, ale taki wariant nie trafił do benchmarków.

A Wy jaką wersję tej Xperii najchętniej zobaczylibyście na rynku?


Chcesz być na bieżąco z informacjami o Sony i Xperiach? Daj lajka!

Źródło: xperiablog.net

Zdjęcie: blogs.sonymobile.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • Mimo iż wielu ludzi lubi takie patelnie, moja tolerancja kończy się na 4,7″ 😀


    • KonduxKondux

      Author Odpowiedz

      Ja mam teraz 4,8 i jest ok.Sądzę, że jeszcze trochę mogę podnieść moją granicę 😉


Next Post