SzklanySamuraj.pl

Chyba każdy facet miał etap, że chciał zostać bożyszczem kobiet, chociażby internetowym. Jeśli jesteś jednym z nich to mam dla Ciebie kilka świetnych porad.

To jest dziennik numer #21. Resztę moich codziennych wpisów znajdziesz tu: Dziennik

Całkiem przypadkowo (taa, jasne) zostałem niedawno uraczony kilkoma komplementami na fb. Takie coś nie zdarza się często, więc postanowiłem uczcić to pisząc innym facetom jak i oni mogą zasłużyć sobie na rzeki pochwał i wodospady komplementów. Dzisiaj przerobimy jak to wygląda w internecie.

A kobiety niech jeszcze nie zamykają okna (przeglądarki, nie w domu). Wam ta wiedza również się przyda.

1. Bądź fajny

Prosta rada, ale wiele osób o tym zapomina. Jak chcesz być komplementowany w grupie emo to chodź ze smutną miną, w innym przypadku bądź pozytywny, no i fajny. Nikt nie lubi ponuraków, a w sieci tym bardziej, bo wszyscy są szczęśliwi. Dlatego musisz uśmiechać się najszerzej! I teraz piszę zupełnie serio. Jak będziesz wstawiać smutne i przygnębiające fotki to prędzej dziewczyny wywalą Cię ze znajomych, niż skomplementują. Uśmiech!

2. Bądź unikalny

Mówi się, że każda potwora znajdzie swojego amatora i sporo w tym prawdy. Dlatego nie bądź jak dziesiątki innych „facetów”, których spodnie przypominają leginsy, a twarz jest ogolona tak gładko, że owady mogą na nich robić lodowisko (porównanie na poziomie…). Nie musisz od razu zapuszczać brody do pasa (chociaż wiadomo, że brody są super i żadna kobieta im się nie oprze!), ale wyróżnij się czymś. Bądź autentyczny, ale unikalny.

3. Dbaj o swój wizerunek

Oczywiście warto być unikalnym i prawdziwym, ale jednocześnie nie wrzucaj wszystkiego do sieci. Myśl! To główna zasada internetów i nie chodzi tylko o bycie sieciowym przystojniakiem. Czasem fotka wyjdzie słabo, więc dwa razy się zastanów zanim pokażesz ją innym. Nie inaczej jest z tym co piszesz. Możesz mieć niepopularne poglądy czy gust, ale trzymaj się ich. Pamiętaj, że Twój wizerunek jest Twoją największą wartością w drodze do bycia internetowym super przystojniakiem!

4. Bądź tam gdzie Twoje fanki

Jeśli myślisz, że zarejestrujesz się na fejsie, wrzucisz pierwszą lepszą fotkę i będziesz boski to się mylisz. Droga do tego jest ciężka. Dlatego warto dokładnie ją przemyśleć. Zastanów się jakie dziewczyny Cię interesują i zobacz gdzie są ich największe skupiska. Może facebook nie będzie najsensowniejszym wyborem, a lepiej sprawdzi się Snapchat, Instagram czy chociażby jakiś portal randkowy? Pomyśl o tym!

5. ROZMAWIAJ!

To już ostatnia już rada ode mnie, jak zostać internetowym bożyszczem kobiet. Rozmawiaj z nimi. Niby banalne, ale łatwo o tym zapomnieć. Jeśli skomentują Ci zdjęcie to daj lajka i odpowiedz coś błyskotliwego. Wygląd to jedno, ale jeśli naprawdę chcesz być dla nich ideałem to musisz wykazać się chociaż odrobiną humoru i inteligencji. Bez tego one mogą popatrzeć sobie na zdjęcia przystojniaków w gazecie czy filmie, Twoją zaletą jest charakter.

Wpis ten jest napisany z przymrużeniem oka, więc będzie dobrze jak tak go będziesz czytać. Przecież naprawdę to każdy facet wie, iż najlepszym sposobem na rozkochanie w sobie dziewczyny jest lajkowanie jej wszystkich zdjęć i komentowanie gdzie się da, że pięknie wygląda. Nawet jeśli wstawia zdjęcia jedzenia…


A Ty jesteś już internetowym samcem alfa?


Możesz zostawić lajka na Fanpage, a nic ważnego Cię nie ominie!


A jeśli naprawdę lubisz tego blog – i chociaż trochę autora – to możesz dołączyć do specjalnej grupy, w której omawiamy są zmiany, nowe pomysły i wszystko co związane ze Szklanym Samurajem.

Grupa jest tu: Szklani Samurajowie


Zdjęcie: Esther Marí

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post