SzklanySamuraj.pl

Nie wiesz jak przegrać? Chcesz dać ciała, ale wszystko Ci w życiu wychodzi? Spokojnie, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

W ostatnich czasach dawałem ciała tak często, że sam już nie zliczę ile to było razy. Jeśli również chcesz coś koncertowo spierdzielić, to mam dla Ciebie krótki poradnik.

  1. Wymyśl coś!

  2. Ogłoś to i zacznij działać!

  3. Poddaj się!

Prawda, że prosto? No to do roboty!


A jeśli chcesz posłuchać, o co mi dokładniej chodzi, to już tłumaczę.

Ja w ostatnim czasie ogłosiłem, że będę pisać codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Najpierw zrezygnowałem z weekendów, potem z technologicznego dziennika, a nie musiało minąć kilka dni, żeby porzucić ideę pisania od poniedziałku do piątku. Od przyszłego tygodnia będę pisać, tak często jak mi możliwości pozwolą. Mam nadzieję, że uda mi się wrzucić coś fajnego co najmniej trzy razy w tygodniu, ale nie traktuj tego jak obietnicy.

To nie wszystko, ponieważ na PanPaladyn.pl miałem pisać dwa razy w tygodniu, a ostatnio zdecydowałem, że spadek o 50 procent będzie idealnym wyborem. Heh, trochę tego jest, ale to nadal nie wszystko. Ostatnią już porażką jest rozwój pasji przez 15 minut każdego dnia. Chyba ze 2 lub 3 razy to mi się udało…


No cóż, co mogę powiedzieć. Przepraszam. Mam nadzieję, że kolejne plany będą lepsze!

Pozdro!


Daj lajka, a wtedy żaden tekst Cię nie ominie!


A jeśli naprawdę lubisz tego bloga – i chociaż trochę autora – to możesz dołączyć do specjalnej grupy, w której omawiamy są zmiany, nowe pomysły i wszystko co związane ze Szklanym Samurajem.

Grupa jest tu: Szklani Samurajowie


Zdjęcie: skitterphoto.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post