SzklanySamuraj.pl

Druga generacja stworków w Pokemon GO pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Ja już rozgrzewam smartfona!

Pokemon GO to gra, w którą niespecjalnie wierzyłem przed jej premierą. Czułem, że to może być ciekawy tytuł, ale sądziłem, że po tygodniu lub dwóch zapomnę o jego istnieniu.

Nie zapomniałem, gram od kilku miesięcy i nadal mi się to nie znudziło!

Co prawda miałem chwile znudzenia, ale zawsze wracałem i teraz gram codziennie. Może nie tak hardkorowo jak na początku, ale każdego dnia coś tam porobię. Niedługo to się jednak może zmienić, ponieważ twórcy zapowiedzieli wejście…

Drugiej generacji Pokemonów!

Zresztą sami zobaczcie:

Oznacza to 80 nowych stworków, co na pewno skłoni wielu graczy do powrotu. Będą to Pokemony z regionu Johto, jak Chikorita, Cyndaquil czy Totodile. Co ciekawe, będą one miały także sprecyzowaną płeć.

To oczywiście nie jedyna zmiana. Wraz z nowymi Pokemonami pojawią się także wcześniej niedostępne ewolucje. Do niektórych nie wystarczą cukierki, a będą potrzebne dodatkowe rzeczy, które znajdziemy w Pokestopach.

Zmieniony zostanie także ekran walki, żebyśmy mogli prosto z niego wybierać malinki lub inne pokeballe, a same stworki mogą zachowywać się inaczej.

Dodatkowo jeśli chodzi o „karmienie” Poksów, to będziemy mieli dostępne dwie nowe rzeczy: Nanab Berries and Pinap Berries. Pierwsza z nich spowolni Pokemona, dzięki czemu będzie on łatwiejszy do złapania. Druga za to zwiększy dwukrotnie cukierki jakie dostaniemy za jego złapanie.

Ostatnią z nowości będą większe możliwości modyfikacji naszego bohatera.

Kiedy?

Ten tydzień! Takie są oficjalnie informacje, a według nieoficjalnych ma to nastąpić już 18.02, czyli za 3 dni.

A co niedługo?

Zostały już zapowiedziane walki między użytkownikami, ale nie wiadomo kiedy dokładnie dokładnie pojawią się w grze. Poza tym powinny wejść w życie wydarzenia na szeroką skalę. Może w końcu będzie taki, w którym złapiemy legendarne Pokemony?

Nie wiem czy Wy gracie w Poksy, ale ja już nie mogę się doczekać!


Jeśli chcesz być na bieżąco ze światem Pokemonów obserwuj stronę PokeTrener oraz dołącz do grupy: Pokemon GO Polska – Najlepsi Trenerzy.

Więcej tekstów oczywiście na PokeTrenerze!


Zdjęcie: BusinessInsider.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post