SzklanySamuraj.pl

14 września 2021 roku odbyła się konferencja, która okazała się także możliwością zaprezentowania nowych iPhone’ów 13. Pomimo tego, że od tego czasu minęło już wiele lat, to nadal są to topowe urządzenia, które wśród użytkowników różnych aplikacji, cieszą się dużą popularnością. Nie brakuje osób, które wolą postawić na te modele niż na nieco młodszą wersję iPhone’a 14.

iPhone 13 Pro Max – niezwykły design i innowacje technologiczne

Istnieje możliwość zakupu iPhone 13 Pro Max używanych. Wiele z nich nosi minimalne ślady użytkowania, co też nie wpływa na całościowy design. Zdecydowanie ważniejsze jest jednak to, co ten smartfon kryje w sobie. Jedną z jego zalet jest wyświetlacz Super Retina XDR OLED. Jest to cecha, która łączy go z iPhone 14. W przypadku 13 Pro Max można liczyć na przekątną 6,1”. Do tego użytkownicy mają do dyspozycji rozdzielczość wynoszącą 1170 × 2532 px. Używany telefon, którego stan techniczny będzie prawie idealny, może także zapewnić Dolby Vision i standardy HDR 10. Apple zadbało o to, aby wyświetlacz ochraniało szkło Ceramic Shield, znane ze swojej wytrzymałości. Ten telefon to doskonała propozycja dla osób, które szukają dla siebie taniej alternatywy połączonej z wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Apple iPhone 13 Pro Max to także niska waga. Sama obudowa waży zależy jedynie 174 gramów.

Sprzęt do zadań specjalnych

Nie tylko sam ekran, który jest w stanie zapewnić 1200 nitów, jest ważny. Wiele osób będzie zadowolonych także z faktu, że urządzenie posiada certyfikat IP68. Z telefonem będzie można zanurzyć się na głębokość ok. sześciu metrów na maksymalnie 30 minut. Aczkolwiek, w przypadku telefonu używanego, lepiej powstrzymać się od takich czynności – tak na wszelki wypadek. Czy potrzebna będzie wymiana baterii w przypadku używanych sprzętów? Całkiem możliwe, że nie, ponieważ do dyspozycji jest bateria o pojemności 3240 mAh, która zapewnia długi czas pracy użytkowania. Szczególnie jeśli porówna się ją do tej z iPhone’a 12, gdzie pojemność była mniejsza o 400 mAh. Pamięć RAM wynosi 4GB. Nie można zapomnieć także o obecności blokad icloud. W ten sposób będzie można zadbać o bezpieczeństwo przechowywanych danych. Jest to ciekawe rozwiązanie, które wykorzystywane jest do tej pory jedynie przez firmę Apple.

iPhone 13 Pro Max – telefon, który spełni oczekiwania użytkowników

Dwa aparaty fotograficzne to dobra propozycja dla wszystkich osób kochających robić zdjęcia. Obecna jest tu także kamera, która ma 12mpx na matrycy. Sensor Shift sprawi, że będzie można wykonywać jeszcze lepsze zdjęcia. Użytkownicy koniecznie muszą wypróbować działanie trybu nocnego, ponieważ zdjęcia tak wykonane prezentują się w niesamowity sposób. Może nie można nim wykonywać zdjęć w trybie RAW, ale za to można liczyć na świetne ujęcia portretowe. Nie można zapomnieć także o Lightroom Mobile, czyli aplikacji możliwej do pobrania na telefon, dzięki czemu każda osoba będzie mogła pozwolić sobie na wykonywanie nieskompresowanych zdjęć. Wideo można zapisywać w formacie ProRes 4K. Opcja Full HD dostępna jest dla tych modeli ze 128 GB pamięci.

iPhone 13 Pro Max ma wiele zalet. Nie tylko, jeśli chodzi o baterię, procesor A15 Bionic z sześcioma rdzeniami, aplikacje możliwe do zainstalowania, Bluetooth 5.0, Macro Mode i niesamowite głośniki stereo. Ten produkt ma wiele zalet, w tym dobrą współpracę z ekosystemem Apple. FaceTime link to także przydatna funkcja, która zostanie doceniona przez wszystkich użytkowników. Zakup tego telefonu okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Admin i autor bloga SzklanySamuraj.pl, piszę głównie o smartfonach, technologii, operatorach, subskrypcjach i usługach związanych z branżą telefonii i hi-tec.

View Comments

Next Post