SzklanySamuraj.pl

Flagowym modelem japońskiej firmy jest aktualnie Xperia Z3+, która na pierwszy rzut oka nie różni się bardzo od Z3. Dlatego Sony postanowiło wyjaśnić czym różnią się te modele. 

Xperia Z3+ jak już pisałem, nie różni się bardzo od modelu Z3. Różnice opisałem na podstawie Z4, ale jest ona taka sama jak trójka z plusem, więc śmiało możecie sprawdzić TEN wpis. Sony również zdaje sobie sprawę, że te dwa modele nie są diametralnie różne i dlatego polski oddział firmy wypuścił film skupiający się na ich różnicach:

Nie wiem jak Was, ale mnie to nie przekonuje do wyboru Z3+ nad Z3, którą testowałem i jest nadal świetnym urządzeniem. Oczywiście jest kilka zmian i warto z nich zdawać sobie sprawę, ale moim zdaniem nie są one na tyle duże, żeby warto wydawać kilkaset złotych więcej. Oczywiście każdy powinien przez zakupem rozpatrzyć tę sytuację indywidualnie.

Waszym zdaniem zmiany w Xperii Z3+ są wystarczające czy może Sony trochę się nie postarało?


Źródło: blogs.sonymobile.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post