SzklanySamuraj.pl

Sony zapowiedziało już, że wszystkie Xperie Z dostaną aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Teraz dowiedzieliśmy się, że użytkownicy Xperii Z2 i Z3 mogą się tego spodziewać już na początku roku.

Z Tweeta zamieszczonego na oficjalnym koncie Sony Mobile dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie nie tylko Xperia Z2 oraz Xperia Z3 dostaną już na początku roku Lollipopa, ale również inne urządzenia z tej serii, jak chociażby Z3 Compact. To świetna wiadomość, ale ważniejsze jest co z modelami, które nie należą do flagowej serii?

Oficjalnego potwierdzenie nie ma, ale razem z wyciekiem informacji o Xperii E4 dowiedzieliśmy się, że otrzyma ona Androida 5.0 w późniejszym terminie. Jeśli okazałoby się to prawdą to możliwe, że inne modele ze średniej półki również zostaną zaktualizowane. Co o tym myślicie, Sony zatrzyma się na serii Z z Lollipopem czy inne modele też dostaną lizaka?

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: androidauthority.com

Zdjęcie: bgr.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • a co ze zwykłą „zetką”?


    • KonduxKondux

      Author Odpowiedz

      Zwykła Zetka też ma dostać według zapowiedzi Sony, ale pewnie trochę później niż Z3 i Z2 😉


Next Post