SzklanySamuraj.pl

Najchętniej czyta się o nadchodzących flagowcach, ale warto też zwrócić uwagę na budżetowy model Xperia E4, którą poznamy na MWC w Barcelonie!

Sony Xperia E4 to według informacji zdobytych przez serwis Teleguru to budżetowiec, który zostanie pokazany na marcowych targach MWC w Barcelonie. Ma on być następcą Xperii E3 zaprezentowanej we wrześniu tego roku. Model ten został w tej wersji (produkt ostateczny może się jeszcze nieznacznie zmienić) wyposażony w 5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6582 o taktowaniu 1,3 GHz, układ graficzny Mali-MP400MP4 oraz 1 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o wykonanie to będzie on zrobiony z twardego plastiku, który jest bardzo dobrej jakości.

news-sony-xperia-e4-3

news-sony-xperia-e4-4

Taka specyfikacja pozwoliła uzyskać tej Xperii 17857 punktów w AnTuTu, ale należy pamiętać że to jeszcze niedopracowana wersja i wynik ostatecznie powinien być lepszy. Jeśli chodzi o cenę to ma ona wynieść około 200 dolarów, co przełoży się na 600-650 złotych. Model ten dostanie również wariant z obsługą dwóch kart pamięci.

Najciekawszą jednak informacją jest to, że ma on pojawić się na rynku z Androidem 4.4.4 KitKat, ale w ciągu pierwszych 6 miesięcy ma ona dostać Androida 5.0 Lollipop. Jeśli to się potwierdzi to możliwe, że inne modele ze średniej półki również otrzymają najnowszą wersje systemu Google. Co o tym myślicie i jak Wam się podoba Xperia E4?

Xperia-E4-5-MP-Camera-Rear

news-sony-xperia-e4-1

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: teleguru.pl

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post