SzklanySamuraj.pl

Czy smartfony mogą być seksowne? Ładne na pewno, ale czy coś więcej? Wygląda na to, że tak!

Przeglądając ostatnio aktualności technologiczne trafiłem na tekst o OnePlusie 3T, który wystąpił w roli gadżetu dla pięknej prezenterki i tancerki – Shibani Dandekar. Indyjski oddział Maxima zdecydował się na oryginalną sesję i co tu dużo mówić, wypadło świetnie. Co prawda smartfon chińskiej marki może i nie jest najpiękniejszy na rynku, ale takie towarzystwo dodaje mu sporo uroku, a i trochę seksapilu. Zresztą sami zobaczcie:

Niby nic specjalnego. Fajna sesja fotograficzna z piękną kobietą i ciekawym smartfonem w tle. Czy fan nowych technologii może chcieć czegoś więcej?

Tak, więcej takich akcji!

I wcale nie chodzi tutaj o oglądanie w sieci ładnych kobiet, ponieważ w dzisiejszych czasach dostęp do takich materiałów jest banalnie prosty. Istotniejsze jest połączenie technologii i piękna, ponieważ takich mariaży ostatnio brakuje. Trochę to dziwne, ponieważ od dawna wiadomo, że użytkowników najchętniej przyciągają łzawe historie oraz ładne widoki, szczególnie jeśli jest to płeć piękna.

Oczywiście nie oznacza to, że wielkie firmy dopiero teraz dostrzegły potencjał w takim połączeniu. Już lata temu pisałem chociażby o akcji czeskiego oddziału T Mobile, który w swoim salonie postawił prysznic, modelkę i wodoszczelną Xperię Z.

To wszystko wygląda fajnie, ale w ostatnich czasach nie ma takich akcji jakby mniej?

Moim zdaniem tak, ponieważ…

Piękne kobiety nie trafiają do wszystkich!

Nie chcę na to narzekać, ponieważ z drugiej strony, nie chciałbym oglądać jedynie reklam, które nie oferują niczego więcej niż ładnych dziewczyn, ale czasem chętnie zobaczyłbym spot zrobiony ze smakiem i wyczuciem.

Niestety raczej nie ma co na to liczyć, ponieważ po pokazaniu takiej reklamy od razu mogą odezwać się różne środowiska, według których będzie to seksistowskie i puste. Możliwe, że te osoby będą miały rację, ale czy i Wy czasem nie chcielibyście zobaczyć seksownego, ale i ciekawego spotu z piękną kobietą i fajnym smartfonem?


Nie bój się skomentować! W końcu jesteśmy tutaj, żeby pogadać, prawda? 

Możemy to zrobić na FanPage, w grupie dla fanów Xperii lub w tajnym miejscu dla najwierniejszych czytelników!


Źródło: Maxim India via Phone Arena

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post