SzklanySamuraj.pl

Na rynku jest wiele pięknych smartfonów, ale który wygląda najlepiej? Zdecydowanie Xperia Z3+ oraz Galaxy S6 edge to poważnie konkurenci do tego miana.

Sony Xperia Z3+ nie wprowadza dużych zmian w stosunku do Z3, ale nadal jest bardzo ładnym smartfonem z wysokiej półki. Oczywiście nie każdemu może się podobać ten wygląd, ale nie można odmówić Xperii elegancji. Sam jestem zwolennikiem tego, że smartfon powinien być nie tylko mocny, ale również ładny. Dlatego bardzo chętnie rzuciłem okiem na sesję zdjęciową przygotowaną przez latter21, która pokazuje jak Z3+ wygląda na tle Samsunga Galaxy S6 edge.

Patrząc na te zdjęcia mogę powiedzieć, że wizualnie obydwa urządzenia są znakomite i ciężko byłoby mi wybrać jednoznacznego zwycięzcę. Xperia jest bardziej tradycyjna i elegancka, ale za to Galaxy jest bardziej futurystyczny i przyciągający wzrok. Ja daję tutaj remis, a jaka jest Wasza decyzja?


Źródło: latter21 via gizmobolt.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post