SzklanySamuraj.pl

W ostatnich dniach Niantic ogłosiło bardzo duże zmiany w Pokemon GO. Co dziwne, o jednej z najważniejszych nie wspomnieli ani słowem!

O zmianach, jak przebudowa Gymów, motywacji zamiast prestiżu, odznakach czy walki z Pokemonami Bossami nie chcę opowiadać, ponieważ twórcy dość jasno wszytko opisali i tylko czekamy na ich wprowadzenie. Poza tym napisał już o tym prawie każdy serwis technologiczny, więc na pewno doskonale wiecie o co chodzi.

Co dziwne, o jednej ze zmian nie wspomniał chyba nikt, a moim zdaniem jest ona BARDZO istotna. Mianowicie chodzi o fakt, że…

Niektóre Pokestopy zmieniły się w Gymy!

Od teraz każdy Gym, będzie również Poketopem, co oznacza, że będzie można je „zakręcać” i dzięki temu odbierać różne produkty. Jest to bardzo ważny ruch i został wprowadzony bez żadnego uszczerbku dla graczy. W mojej dość małej miejscowości miałem do tej pory 3 areny, ale już teraz widzę, że są 4. W Poznaniu również kilka znajomych miejsc się zmieniło.

Ten nigdzie nie promowany dodatek, odkryłem po obserwacji grup graczy Pokemon GO, gdyż to oni zauważyli, że Niantic coś kombinuje z Gymami.

Na taką zmianę czekałem!

Cieszy mnie zmiana sposoby walki na arenach, ale zwiększenie ich liczby jest co najmniej równie dobrą informacją. Dzięki temu więcej graczy będzie mogło rywalizować z innymi osobami. W małych miasteczkach jak moje, taki ruch będzie bardzo zauważalny. Ja akurat mogę pojechać sobie do Poznania, ale młodsze osoby były skazane na grę lokalną, więc oni docenią pomysł Niantic.

Teraz jeszcze tylko walki z innymi i Pokemon GO będzie niemal idealne!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post