SzklanySamuraj.pl

Honor 9 Lite to jeden z wielu bardzo do siebie podobnych smartfonów Huawei’a, ale czy czymś się wyróżnia?

Huawei w ostatnim czasie nieco poszalał z nowymi produktami i nawet osoba interesująca się rynkiem smartfonów może się pogubić w bardzo bogatej ofercie chińskiej firmy. Wśród wielu nowości jest Honor 9 Lite, który już od pierwszego dotknięcae daje nam znać, że jest średniakiem.

Brzmi to jak zarzut, ale raczej nim nie jest, to po prostu stwierdzenie faktu. Gdy korzystałem z tego modelu, ani przez chwilę nie miałem wrażenia, jakby używał sprzętu z wyższej półki. Nie chciałbym jednak Was straszyć, ponieważ patrząc przez pryzmat ceny, nie jestem w stanie przyczepić się do wykonania 9 Lite. Jest jak najbardziej w porządku.

Z racji wydłużonego ekranu, leży on dość dobrze w dłoni, ponieważ nie jest jakiś specjalnie szeroki. Po wielu przemyśleniach, mogę powiedzieć, że podoba mi się ten trend i cieszę się, że Huawei nie zarezerwował paneli 18:9 dla topowych urządzeń.

Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie ten telefon prezentuje się standardowo. Brzydkim bym go nie nazwał, co najwyżej nieco nijakim. Przy wielu tak bardzo do siebie podobnych modelach, łatwo jest pomylić go z innym smartfonem, ponieważ nie wyróżnia się czymś konkretnym.

To po prostu całkiem standardowy telefon, który dużo zyskuje w niebieskiej wersji. Ja testowałem szary wariant, ale to błękitną odmianę brałbym dla siebie i Wam również ją polecam.

A teraz sami możecie ocenić czy Honor 9 Lite trafia w Wasz gust:

 

 

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post