SzklanySamuraj.pl

Razem z drugą generacją Pokemonów, pojawiły się nowe możliwości ewolucji, jak Umbreon czy też Espeon. Czy i tym razem jest sposób na zmuszenie Eevee do zmiany w jednego z nich? TAK!

Druga generacja Pokemonów pojawiła się szybciej niż przewidywano, a razem z nią możemy ewoluować nowe stworki. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać, aż zapełnię swojego Pokedexa. Oczywiście oprócz nowych zdobyczy, muszę nałapać nieco starych, ponieważ potrzebne są mi cukierki do ewolucji, chociażby do Eevee.

No właśnie, wcześniej był sposób ze zmianą imion tego Pokemona, żeby zmusić go do zmiany w Vaporeon, Flareon lub Jolteon. Twórcy ponownie nie zawiedli, ponieważ i teraz jest sztuczka, którą warto wykorzystać. Działa ona na takiej samej zasadzie, trzeba zmienić imię Eevee i wtedy dostaniemy wymarzonego stworka.

  • Jeśli chcecie Espeona, zmieńcie imię Eevee na Sakura;
  • Jeśli chcecie Umberona, zmieńcie imię Eevee na Tamao.

To tyle! Pamiętajcie, że to działać tylko przy pierwszej ewolucji do danego Pokemona, potem trzeba będzie liczyć na szczęście.

To jak, macie już jednego z powyższych?


Jeśli chcesz być na bieżąco ze światem Pokemonów obserwuj stronę PokeTrener oraz dołącz do grupy: Pokemon GO Polska – Najlepsi Trenerzy.

Więcej tekstów oczywiście na PokeTrenerze!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post