SzklanySamuraj.pl

Black Friday to czasem świetna okazja na kupienie czegoś w dużo niższej cenie, ale przeważnie wychodzi tak, że po kilku sekundach znikają najciekawsze produkty. Dlatego ja chciałbym zaproponować Wam kilka konkursów, w których możecie zgarnąć coś bez stania w kolejkach czy walki o miano najszybszego klikacza internetowego!

Stwierdziłem, że każdy powinien mieć szansę, więc teraz wystartuję z pierwszym konkursem, a kilka następnych będzie dostępnych na Facebooku. Ogólnie będę je wrzucać dzisiaj w różnych godzinach, więc warto obserwować od czasu do czasu czy jest coś nowego. Na całe szczęście nie musicie być najszybsi, wystarczy spełnić wymagania konkursowe i mieć odrobinę szczęścia. Zaczynamy?

Opowiedzcie Waszą ciekawą przygodę związaną z telefonami Sony (lub Sony Ericsson). Historie mogą być dowolne, pod tym względem nie chcę Was ograniczać. Pamiętajcie jedynie, żeby były one kulturalne!

W niedzielę wybiorę jedną historię, która moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie, a do jej autora wyślę nauszne słuchawki czerwone Nokia Purity HD! Sam z takich korzystam i polecam jak tylko mogę.

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tekstem!

A jeśli nie macie takich historii, to pamiętajcie, że jeszcze dzisiaj pojawi się kilka innych konkursów!

Drugi konkurs będzie na grupie dla fanów Xperii:

Sony Xperia Fanclub Polska

Trzeci konkurs będzie na FanPage Szklanego Samuraja:

Szklany Samuraj

Ostatni konkurs będzie na nowej grupie dla miłośników możliwości fotograficznych Xperii:

Xperia Foto FanClub

Pewnie się domyślacie, że warto tam zajrzeć? Wszystkie konkursy trwają dzisiaj do 24:00, więc zgłoszenia po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Powodzenia!


Zdjęcie: Adamtepl

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

Next Post