SzklanySamuraj.pl

Jeśli firma się nie rozwija tak jak chcą tego właściciele i zdaje się być studnią bez dna to się ją zamyka. Podobnie może być ze Szklanym Samurajem, ale to zależy od Ciebie. 

Prowadzę swojego bloga już od bardzo dawna. Pierwszy wpis, który był jeszcze na Konduxie, został opublikowany 30 stycznia 2012 roku, czyli ponad 4 lata temu.

To sporo

Przez cały ten czas dużo się zmieniło. Co moim zdaniem najważniejsze, nauczyłem się jako tako pisać i znalazłem coś co mnie kręci. Chcę tworzyć i chociaż wychodzi mi to bardzo różnie, to taki mam plan na życie. Może i nie jest perfekcyjny, ale za to mój własny.

Czasem wszystko się udaje i wtedy można cieszyć się ze spełnionych marzeń. Czasem jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i wtedy warto się nad tym zastanowić raz jeszcze. Przemyśleć założenia, wprowadzić zmiany, odświeżyć co nieco lub po prostu rzucić wszystko i zacząć od nowa. Jednym z rozwiązaniem jest porzucenie danego planu, tak po prostu, bez niczego więcej. Nie raz kasowałem swoje blogi, ale dzisiejsza deklaracja będzie dla mnie jedną z najtrudniejszych. Niestety przyszedł czas, żeby ją w końcu złożyć.

Skasuję Szklanego Samuraja…

Ale tylko jeśli nie spełni on konkretnych założeń.

Aktualnie Google Analytics pokazuje, że w ostatnich 30 dniach na bloga weszło 7491 osób. Dużo, mało? Zależy od punktu siedzenia, ale dla mnie jest to słaby wynik. Dlatego stawiam sobie ultimatum, które możesz pomóc mi spełnić. Mianowicie…

Jeśli do 1 lipca 2016 roku na blogu nie będzie 12 tysięcy UU to kasuję Szklanego Samuraja!

Skupiam się teraz na technologiach, więc jest to możliwe. Oczywiście są też inne czynniki, które mogą zmienić moją decyzję, ale są one na razie mało prawdopodobne. Dlatego wyznaczam sobie taki cel, który i tak nie jest specjalnie ambitny. Czy mi się uda? Tego nie wiem, ale zrobię wszytko, żeby nie musieć kasować tego bloga. W końcu to ładny kawał mojego życia.

Ty również możesz mi pomóc w osiągnięciu tego celu. Puść po prostu od czasu do czasu mój wpis dalej lub zaproś kogoś do polubienia fanpage. To nie dużo, ale mi może znacząco ułatwić osiągnięcie tego co sobie założyłem. Pomożesz?


A jeśli wpis Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco to zostaw lajka. Dzięki!


Zdjęcie: ilyaiovenko

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post