SzklanySamuraj.pl

Ostatnio rozmawialiśmy o rozmiarach ekranów w nadchodzących Xperiach Z4 i Z4 Ultra. Jednak to co wokół nich, czyli ramki również mogą bardzo się zmienić. Mają być mniejsze!

Sony już od czasów pierwszej Zetki jest regularnie ganione w sieci za „ogromne” ramki wokół ekranów w swoich produktach. W każdej serii jest tak samo i zawsze znajdą się ludzie, krzyczący w komentarzach, że produkt super, ale nie kupią go przez ramki. I teraz do sieci trafiła taka fotka:

sony-xperia-z4-si-xpoeria-z4-ultra

Fotka jak widzicie przedstawia Xperia Z4 oraz Z4 Ultra porównaną do Zet3. Zdjęcie to bardzo prawdopodobnie fotomontaż jakiegoś fana, który również nienawidzi ramek w Xperiach, ale nie po to jestem Szklanym Samurajem, żeby przejść wobec tego obojętnie. Zastanówmy się czy to ma sens.

Najpierw Xperia Z4, która wygląd ana tym obrazku bardzo fajnie. Ona wygląda przekonująco i realnie. Sony mogłoby zrobić phablet o takich wymiarach, jeśli zostanie przy 5,2-calowym wyświetlaczu. To ma sens! Ale już Xperia Z4 Ultra to dla mnie nierealistyczna zabawa fana z photoshopem. Nawet samo logo Sony wygląda nienaturalnie. Gorzej jednak jest z ramkami, ponieważ Japończycy nie przeskoczą z tego co widzicie w Z3 na to co w Z4 Ultra z tego obrazka. Firma, która od 3 serii zmniejsza ramki z generacji na generację minimalnie nie przeskoczy nagle na takie coś. Jest to moim zdaniem nierealne i jeśli jednak bym się pomylił to szczerze pogratuluję Sony. Chociaż moim zdaniem Z4 Ultra wygląda przeciętnie…

A jakie jest Wasze zdanie, czy Sony tak drastycznie zmniejszy ramki?

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: gsmManiaK.pl, stiri-telefoane.mobilissimo.ro

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post