SzklanySamuraj.pl

CEO Niantic, John Hanke zapowiedział ostatnio, że na 2017 rok zaplanowane są jeszcze dwie duże zmiany w Pokemon GO. Jedną z nich mają być nowe stworki, ale co poza tym?

Podczas targów MWC w Barcelonie, odbył się panel na którym jednym z mówców był CEO Niantic, John Hanke. Zdradził on, że na ten rok planowane były 3 duże zmiany, z czego wypuszczenie drugiej generacji jest pierwszą z nich. W wywiadzie dla elperiodico.com dodał, że spora aktualizacja będzie co kwartał, co oznacza, że w ciągu roku mogą być nawet 4 znaczące udoskonalenia Pokemon GO.

Jak prawdopodobnie zmieni się Pokemon GO w 2017 roku?

Hanke zdradził, że pojawią się nowe Pokemony, ale nie powiedział o co dokładnie chodzi. Może to być zarówno trzecia generacja, dodanie wersji stworków w wersji „Shiny” lub specjalne wydarzenie z legendarnymi Pokemonami. Do końca roku gra powinna być już dostępna na całym świecie, więc bardzo możliwa jest trzecia opcja, ponieważ takie słowa pierwotnie padały z ust pracowników Niantic (tzn. legendarne, gdy Pokemon Go będzie dostępne globalnie). Sam nie wiem, który z wariantów najchętniej bym zobaczył, ale wszystkie są całkiem interesujące.

Drugą z nowości zapowiedzianych przez Hanke, ma być granie w kooperacji. Tutaj również nie zdradził nic więcej, ale może chodzi o drużynowe walki między graczami? Wszyscy czekają na pojedynki, więc takie urozmaicenie byłoby miłym dodatkiem. A właśnie, według wielu osób, to właśnie potyczki między trenerami zostaną wprowadzone w tym roku. Kod do wymiany Pokemonami zniknął z gry, więc to wydaje się być najbardziej prawdopodobna duża zmiana. Tutaj nie mam nic do dodania…

Chciałbym móc w końcu skopać tyłki Czerwonym i Żółtym!

I to chyba na tyle jeśli chodzi o zmiany, zapowiadają się one bardzo ciekawie, ale nie wiadomo kiedy pojawią się jakieś nowości. Na razie i tak większość graczy chce się skupić na uzupełnieniu swojego pokedexa o stworki z drugiej generacji.


Jeśli chcesz być na bieżąco ze światem Pokemonów dołącz do grupy: Pokemon GO Polska – Najlepsi Trenerzy.

Piszę też o technologiach, jeśli ten temat również Cię interesuje, wbijaj na Stronę Główną!


Źródła: PokemonGoHub.net (1), (2), (3), elperiodico.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post