SzklanySamuraj.pl

Polska powoli przestaje być technologicznym krajem trzeciego świata. Można już u nas kupić hity Xiaomi, a teraz czas przyszedł na Google Pixela 2 XL!

Amerykańska firma ciągle i z uporem maniaka twierdzi, że Polska nie jest godna oficjalnej dystrybucji swoich smartfonów, dlatego osoby nimi zainteresowane muszą radzić sobie w inny sposób. Przeważnie po prostu ściągają te urządzenia z krajów gdzie są dostępne lub ewentualnie kupują od ludzi, którzy już to zrobili. Cóż, ja przez lata nauczyłem się, że czasem lepiej jest dać nieco więcej, ale mieć dzięki temu spokój. Właśnie dlatego raczej nie kupię od nikogo używanego telefonu (no chyba, że coś starego do kolekcji). Wole przejść się do sklepu.

Jest to spowodowane tym, że po drugiej stronie stoi firma, z którą ewentualnie będę mógł walczyć o swoje, a nie sprzedawca z internetu mogący zniknąć w każdej chwili. Cóż, tak już mam.

Dlatego cieszę się niezmiernie, że Pixela 2 XL będzie można teraz nabyć w sieci X-Kom!

Dostępne mają być dwie wersje: czarna oraz czarno-biała. Dostępność? Od 25.01. Cena? No cóż, tanio nie jest…

Za Pixela 2 XL trzeba będzie wyłożyć 4399 złotych! To sporo, ale rzut oka na Allegro i wiem, że ten sprzęt można dostać i trochę taniej i drożej. Poza tym, większą firmą mającą jeszcze ten model są Morele (oni mają także zwykłego Pixela 2).

Ogólnie i tak kupią go prawdziwy fascynaci, a przeciętni zjadacze chleba z zasobniejszym portfelem skuszą się na coś od Samsunga albo Apple’a. Dobrze jednak, że w ogóle się on u nas pojawia. Może za rok już samo Google spojrzy przychylniej na nasz kraj?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post