SzklanySamuraj.pl

Sony już wyciągnęło wszystkie asy z rękawa na 2017, ale czy któryś z nich Cię przekonał? Czy zamierzasz kupić w tym roku jedną z Xperii? Weź udział w ankiecie!

Ten rok już raczej nie przyniesie żadnych niespodzianek na na rynku smartfonów. Jest co prawda jeszcze kilka premier, ale jedynie Mate’a 10 brakuje, żebyśmy poznali portfolio największych graczy tej branży. Cóż, na żadne zaskoczenie bym nie liczył, również ze strony japońskiej korporacji, która niecały miesiąc temu pokazała swoje najnowsze telefony. Do końca roku może pojawić się jeszcze jakaś nowa wersja kolorystyczna któregoś z modeli, ale raczej nic więcej nas już nie spotka.

Znamy więc już dobre i złe strony produktów Sony, ale czy one przekonają konsumentów? Nowości, czyli XZ1, XZ1 Compact oraz XA1 Plus jeszcze nie trafiły do sprzedaży, ale od kilku miesięcy hulają modele jak XZ Premium, XZs, XA1, XA1 Ultra czy L1. To wszystkie urządzenia z tego roku, a poza nimi można dostać jeszcze kilka produktów z wcześniejszych 12 miesięcy. Wybór może nie jest tak ogromny jak i Samsunga, ale chyba każdy znajdzie coś dla siebie… a może się mylę?

Jak to jest z Wami, zamierzacie kupić jeszcze Xperię w tym roku?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • Niemam kasy żeby kupić nową Xperie od Sony, musiał wygrać lloto 100 000 tysięcy złotych lub 1 miliony to bym kupił najnowsza sony Xperia xz1,a nowym roku nowy design sony wydaje.


Next Post