SzklanySamuraj.pl

Sporo trafia do sieci informacji o Xperii Z4, ale teraz możemy podziwiać ciekawy projekt tego smartfona z obustronnie zagiętym ekranem. Wygląda to ciekawie.

Od razu zaznaczę, że to tylko projekt i raczej Sony Xperia Z4 nie będzie mieć wygiętego ekranu. Oczywiście Japończycy mogą wszystkich zaskoczyć, ale ja bym się tego nie spodziewał. Nie przeszkadza nam to oczywiście w pozastanawianiu się co by było gdyby jednak pojawiła się taka Zetka.

Byłoby na pewno trochę ciekawiej na rynku, ponieważ takie wyświetlacze to nadal nowość i ciekawostka, jednak moim zdaniem bardzo interesująca. W moim tekście o najlepszych smartfonach 2014 innowacyjnym urządzeniem został Samsung Galaxy Note Edge, który jest po prostu inny niż konkurencja. Teraz to nie byłoby takie WOW, ale jest to pewna drogą, którą zapewne inni producenci pójdą prędzej czy później i nadal można na tym polu czymś zaskoczyć. Xperia Z4 z obustronnie zagiętym ekranem byłaby ciekawa, chociaż ja wolałbym chyba zwykły wyświetlacz.

Wygląd Xperii, który promowany jest od pierwszej Zetki bardzo mi się podoba i nie chciałbym, żeby został porzucony. Sami zresztą zobaczcie na Z4 w brązie i oceńcie czy to nie jest jeden z najładniejszych obecnie dostępnych smartfonów na rynku. No i moim zdaniem lepiej reaktywować chociażby serię Walkman, która nadal ma wielu fanów na całym świecie.

Jednak projekt ciekawy i zobaczymy czy Sony kiedyś się zdecyduje na coś podobnego. Waszym zdaniem to byłby dobry ruch?

A Ty jesteś już Szklanym Samurajem?

Źródło: androidjs.org

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • JakubJakub

    Author Odpowiedz

    Jeśli nie zaproponują niskich cen za swoje urządzenia, to nawet funkcja robienia kawy w telefonach ich nie uratuje.


Next Post