SzklanySamuraj.pl

Początek roku obfitował w kilka ciekawych premier, ale który z flagowców jest najciekawszy? Odpowiedź tysięcy fanów smartfonów może Cię zaskoczyć!

Dla kogoś takiego jak ja, czyli maniaka nowych technologii, a w szczególności telefonów, ostatnie tygodnie są niczym gwiazdka. Najpierw poznaliśmy HTC U Ultra, potem Huawei’a P10, LG G6 i Xperię XZ Premium, a na koniec dostaliśmy dwa warianty Galaxy S8 oraz Xiaomi Mi 6. Delikatnie mówiąc, wygląda to dobrze, ale w głowach większości pojawiło się jedno pytanie – który z flagowców jest najlepszy?

Ciężko na razie na nie odpowiedzieć. Nie wszystkie modele trafiły już na rynek, więc nie ma o nich żadnych testów i wszystko co nam pozostaje to przypuszczenia. Mimo tego fani na całym świecie zdążyli podzielić się na obozy stojące murem za swoimi faworytami. Jednym z miejsc gdzie się spotykają jest GSMArena.com. Przeprowadzono tam ankietę, której tematem przewodnim był wybór „Najlepszego flagowca wiosny 2017„. W badaniu wzięło udział ponad 25 tysięcy osób, a wyniki przedstawiają się następująco:

Moją pierwszą reakcją było WOW! Samsung Galaxy S8 był pewniakiem do wygranej, ale zdobył jedynie drugie miejsce. Według czytelników to…

Xperia XZ Premium jest najlepszym flagowcem wiosny 2017!

Reszta urządzeń nawet nie mogła się równać z produktami Sony oraz Samsunga. Warto wspomnieć, że Xiaomi Mi 6 został pokazany dopiero teraz, więc nie było go na rynku podczas startu ankiety. Mimo tego to japońsko-koreański duet jest najciekawszy i to nie tylko zdaniem czytelników.

Również ja uważam, że to właśnie Galaxy S8 oraz Xperia XZ Premium to najbardziej kuszące modele pokazane w tym roku. Mam nadzieję, że szybko dostanę je w swoje ręce, ponieważ zmieniając telefon prawdopodobnie postawiłbym na jednego z nich.

A Waszym zdaniem, który z wymienionych smartfonów jest najlepszy?


Nie bój się skomentować! W końcu jesteśmy tutaj, żeby pogadać, prawda? 

Możemy to zrobić na FanPage, w grupie dla fanów Xperii lub w tajnym miejscu dla najwierniejszych czytelników!


Zdjęcie: 1

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post