SzklanySamuraj.pl

Do sieci wyciekł render nadchodzącej Xperii Z4, który był w mailu do CEO Sony. Będzie ona wyglądać oszałamiająco i prawdopodobnie zostanie telefonem Bonda.

Jestem blogerem technologicznym. Tak zarabiam na życie i powinienem pisać o specyfikacji oraz rzeczowo podsumowywać informacje o nowych sprzętach, tych pokazanych i tych które dopiero trafią na rynek. Jednak jestem cały czas też fanem i mogę powiedzieć jedno. Jaram się strasznie widząc taki render nowej Xperii! Wyciekł on razem z mailem George Leon’a z Sony Pictures do CEO firmy Michael Lyntona, w którym oprócz renderów pojawiła się też informacja o tym, że ma się on pojawić w nadchodzącym filmie o przygodach Jamesa Bonda, Spectre.

W mailach pojawia się też informacja, że „te telefony” są zaplanowane na may oraz listopad przyszłego roku. Jest to dość zaskakujące, ponieważ Sony zaprosiło już na konferencję CES w Las Vegas i to właśnie tam spodziewamy się nowości. Możliwe jednak, że chodzi o Z4 Ultra, Compact lub jakiś tablet z tej serii.

Na razie nadal mamy więcej pytań niż odpowiedzi, ale jeśli ten render się potwierdzi to Z4 będzie pięknym telefonem. Poza tym jeśli okaże się telefonem Bonda to będzie to świetną promocją, a przecież pamiętamy że już tak zdarzyło się przy okazji Xperii T, więc są na to duże szanse. Mam tylko nadzieję, że pojawi się edycja specjalna z prawdziwego zdarzenia, którą chętnie bym się zainteresował. A co Wy myślicie o tym renderze oraz pomyśle, żeby Xperia Z4 stała się telefonem agenta jej królewskiej mości?

Sony-Xperia-Z4---or-just-early-designs-of-it

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: phonearena.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • A czy CEO Sony nie jest przypadkiem Kazuo Hirai?


    • KonduxKondux

      Author Odpowiedz

      Chodzi o CEO firmy Sony Pictures, ale trochę niejasno napisałem to zdanie 😉


Next Post