SzklanySamuraj.pl

Kolejny rok, kolejne święta razem. Czego tym chciałbym życzyć Ci najbardziej? 

Jak to zwykle u mnie bywa, piszę tekst na ostatnią chwilę. Tragedii nie ma, ponieważ nie ma to być żaden rozbudowany wpis, ale najzwyklejsze życzenia. Najzwyklejsze, nie dlatego, że nie chcę mi się szukać wierszyków w sieci czy wymyślać śmiesznych porównań, ale ponieważ czas potrzebny na pisanie (lub czytanie) lepiej jest poświęcić na coś innego, chociażby odpoczynek.

Chyba tego życzę Ci najbardziej mój drogi Czytelniku. Jak te chwile relaksu możesz spędzić w gronie najbliższych, przy suto zastawionym stole i bez większych zmartwień to jeszcze lepiej. Wyjątkowo nie życzę ani Tobie, ani sobie pojawienia się żadnych super smartfonów, bo nie ma co gonić za wymysłami producentów. Telefony są już na takim etapie, że każdy znajdzie coś dla siebie, więc może lepiej znajdź swoje wymarzone urządzenie pod choinką? Tak, to dobra wróżba.

Ale najważniejszy i tak jest spokój oraz odrobina odetchnięcia od zmartwień dnia codziennego.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Spędź te ostatnie dni, tak jakbyś chciał spędzić cały przyszły rok!

Twój Szklany Samuraj, czyli Konrad Błaszak

P.S. No, a sobie życzę jeszcze tego:

dsc_0087

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post