SzklanySamuraj.pl

Macie Xperie, ale nie z serii Z i czekacie na Androida 5.0 Lollipop? Wszystko wskazuje na to, że się go nie doczekacie! Sony nie udostępni aktualizacji.

Sony Mobile ogłosiło oficjalnie, że cała seria Z dostanie Lollipopa. Cały czas jednak nie wiedzieliśmy co będzie ze słabszymi urządzeniami, które mają na tyle mocną specyfikację, żeby korzystać z lizaka. Okazuje się, że prawdopodobnie obejdziemy się smakiem, co potwierdzają te wiadomości na Twitterze:

Oczywiście nie zostało to oficjalnie potwierdzone na blogu lub stronie Sony Mobile, ale można mieć dość duże zaufanie do ludzi siedzących za oficjalnym Twitterem marki. Teraz sytuacja jest dla Japończyków bardzo słaba. Nieudostępnienie Lollipopa będzie złym zagraniem w dobie kryzysu przez jaki przechodzi Sony, a jeśli zmienią zdanie to będzie można za to słusznie narzekać na ich oficjalne kanały komunikacji. W każdym z przypadków japońska firma może teraz tylko stracić, ciekawe tylko jak dużo.

Źródło: xperiablog.net

Zdjęcie: ibtimes.co.uk

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

 • Nie ma to jak strzelić sobie samemu w stopę.


  • KonduxKondux

   Author Odpowiedz

   Pytam się o to polskiemu oddziałowi i zaprzeczają tym informacjom


   • Może sami jeszcze nie wiedzą…
    Tak czy siak, jeśli to się potwierdzi, to na miejsce dawnego LG jeśli chodzi o złą sławę z aktualizacjami, wskoczy Sony…


Next Post