SzklanySamuraj.pl

Jestem fanem Xperii i chociażby dlatego założyłem Szklanego Samuraja. Jednak gdy widzę taką kolekcję telefonów Sony to muszę uczciwie przyznać, że jeszcze mi wiele brakuje do bycia super fanem!

Wielu z nas lubi coś zbierać. Znaczki, pocztówki czy chociażby samochody lub motocykle jeśli pozwalają nam na to finanse. Jednak można też zbierać telefony i poniższe zdjęcia sa tego najlepszym przykładem. Powiem uczciwie, że gdybym mógł sobie na to pozwolić to pewnie poszedłbym w ślady tego fana Xperii. Ta kolekcja jest świetna i nie ukrywam, że oczy mi się świecą gdy ją widzę.

A co Wy myślicie o takim zbieraniu smartfonów? Ma to sens czy jednak zostajecie przy znaczkach?

Xperia-Collection_2 Xperia-Collection_3 Xperia-Collection_4 Xperia-Collection_4-1040x484 Xperia-Collection_5 Xperia-Collection_6 Xperia-Collection_7 Xperia-Collection_8 Xperia-Collection_9 Xperia-Collection_10 Xperia-Collection_11 xperia-kolekcja xperia-kolekcja-2 Xperia-Collection_1

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: xperiablog.net, digi-wo.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

 • JakubJakub

  Author Odpowiedz

  Z1 Compact i tak najlepsza ze wszystkich 😀


  • KonduxKondux

   Author Odpowiedz

   No nie wiem, nowe Zet 3 są bardzo ładne 😛


   • JakubJakub

    Author Odpowiedz

    To prawda, ale Z3 Compact zamiast metalu ma plastik po bokach, trochę szkoda :/


    • KonduxKondux

     Author Odpowiedz

     No szkoda, ale za to Z3 wygląda pod każdym względem znakomicie. Przyznam, że po prezentacji nie byłem o tym przekonany, ale gdy miałem ją chwilę w rękach to się od razu zakochałem 😉


Next Post