SzklanySamuraj.pl

Każdy Samuraj musi czasem zmienić swoje szaty na coś lepszego. Nawet ten szklany, dlatego od dzisiaj możecie podziwiać jak teraz będzie wyglądać ten blog.

Ostatnie zmiany na tym blogu nie przyniosły odświeżenia wyglądu, a rozszerzenie tematyki. To była bardzo dobra decyzja i mimo tego, że Sony nadal jest (i pozostanie) tematem przewodnim to lubię czasem pisać o czymś innym. Wiedziałem już wtedy, że to nie będzie koniec moich działań i Szklany Samuraj będzie się bardzo prężnie rozwijać. Na razie ten plan udaje mi się wprowadzać w życie i jestem zadowolony z wyników. Jeśli chodzi o statystyki to przekroczyłem 1500 unikalnych użytkowników w ostatnich 30 dniach, więc jest to całkiem dobry rezultat jak na początek. Wróćmy jednak do wizualnej strony bloga.

No zmienił się wygląd. Co tu dużo mówić, Szklany Samuraj przeszedł gruntowne odświeżenie i jest moim zdaniem teraz lepiej niż było. Oczywiście chętnie posłucham Waszego zdania na ten temat. Jeśli macie jakieś uwagi lub znaleźliście na stronie błąd to śmiało piszcie i będę poprawiać. Tym razem nie stoi za tym jakaś większą idea czy myśl. Chciałem po prostu odświeżyć bloga i ten motyw przypadł mi do gustu, więc kupiłem i wszytko skonfigurowałem. Trochę mi to zajęło, ale w końcu się udało. Jak pewnie zauważyliście odświeżyłem również minimalnie logo.

Do wyboru macie nawet ciemną wersję motywu, ale moim zdaniem jasna wygląda dużo lepiej. W najbliższym czasie może się jeszcze coś zmienić, ale raczej będzie to kosmetyka. Oczywiście jak macie uwagi, pomysły czy cokolwiek to komentarze są Wasze.


A wiecie, że zlikwidowałęm Konduxa i zaczynam od zera na Kondux.com? Nie obrażę się jak rzucicie okiem.

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post