SzklanySamuraj.pl

Plotek o Xperii Z4 jest coraz więcej i co dla nas najgorsze często się one wykluczają. Ostatnio pisałem o 5,4-calowym ekranie QuadHD, a teraz znów na rzeczy jest 5,2-calowiec z FullHD. Co jeszcze prawdopodobnie zobaczymy w Z4?

Plotki, przecieki, wycieki informacji. To jest to czym fani technologii karmią się miesiącami, żeby potem potwierdzić swoje przypuszczenia na oficjalnej premierze. Teraz sytuacja zapowiada się ciekawiej, ponieważ o nadchodzącej Zet 4 mamy sporo informacji, ale sprzecznych. Przeważnie zdarzały się jakieś plotki różniące od całej reszty, ale teraz sporo źródeł podaje, że Z4 będzie mieć 5,2 cala, a równie dużo, że dostaniemy 5,4 cala. Różna jest również rozdzielczość ekranu, dostaniemy albo wyświetlacz FullHD, albo QuadHD.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji to najnowsze informacje podają, że Z4 będzie wyposażona w Snapdragona 805 o taktowaniu 2,7 GHz (zamiast Snapdragona 810), 3 GB pamięci RAM (zamiast 4 GB) oraz Androida 5.0 Lollipop od samego początku. Nie ważne, która specyfikacja okaże się prawdziwa to i tak dostaniemy bardzo mocne urządzenie. Ja jednak chciałbym zapytać Was, którą wersje Wy byście chcieli zobaczyć na rynku?

Sony-Xperia-Z4

Sony-Xperia-Z4 2

Sony-Xperia-Z4 1

szklanysamuraj — kopia (450x150)

SzklanySamuraj.pl to część bloga Kondux.pl, która poświęcona jest smartfonom z serii Xperia oraz innym produktom Sony. Jeśli chcecie być na bieżąco dajcie lajka:

Źródło: phonearena.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post