SzklanySamuraj.pl

Większość specyfikacji Xperii Z4 już od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą. W kilku elementach Sony może zaskoczyć i dlatego warto śledzić uważnie przecieki.

Tym razem smartfon Sony E6553, czyli Xperia Z4 pojawiła się w benchmarku gfxbench.com. Dzięki temu wiemy, że będzie ona mieć 5,1-calowy ekran o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), 8-rdzeniowego Snapdragona 810 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Potwierdza to poprzednią specyfikację, która trafiła do sieci. Warto zatrzymać się chwilę przy ekranie, ponieważ możliwe, że powstaną dwie wersje Zet4. Jedna ma mieć FullHD, a druga będzie stawiać na rozdzielczość wyświetlacza QHD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Taki ruch może nie mieć większego sensu dla przeciętnego klienta, ale jeśli konkurencja już na stałe wprowadziła to do swojej oferty to Sony nie może zostać z tyłu.

Według tego przecieku znajdziemy w nadchodzącym flagowcu również 32 GB pamięci wbudowanej, 20,7-megapikselowy aparat główny (5 mpix z przodu) oraz Androida 5.0.2 Lollipop. Czyli nic zaskakującego, ponieważ to wszystko była znane już wcześniej.

Sony-E6553-Benchmark

Nie jest niestety nadal znana konkretna data pojawienia się nowego flagowca. Aktualnie bardzo prawdopodobne wydają się wrześniowe targi IFA w Berlinie, ale możliwe, że Japończycy zorganizują wcześniej swoją konferencję. Zastanawiające jest również to jak klienci przyjmą Z4, ponieważ patrząc na specyfikację nie mam ona wielkich zmian w stosunku do Zet3.

Myślicie, że Sony jeszcze czymś zaskoczy?


Źródło: gfxbench.com via xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post