SzklanySamuraj.pl

Nieczęsto flagowe modele smartfonów są wyposażone w funkcję dual sim. Xperia Z4 prawdopodobnie będzie jednym z nich, tylko czy lub za ile to ma sens?

Najpierw zacznijmy od nadchodzącej Xperii, która będzie mieć prawdopodobnie możliwość obsługi dwóch kart sim, na co wskazują poniższe zrzuty ekranu:

Sony Xperia Z4 oprócz dual sim, będzie wyposażona w Snapdragona 810 oraz Androida 5.0.2 Lollipop. Jest to dobry ruch, ponieważ wiele osób szuka topowego urządzenia, które będzie mogło obsługiwać dwie karty sim. Ruch zdecydowanie na plus, ale czy Waszym zdaniem jest on dobry skoro taki model będzie sporo droższy od normalnego?

Przy takich samych cenach wersji z jedną oraz z dwoma kartami sim ten artykuł nie miałby sensu, ponieważ zapewne przytłaczająca większość wzięłaby wariant dual sim. Jednak postanowiłem rzucić okiem na porównywarkę cen i według niej czarną Xperię Z3 można dostać już za około 1900 złotych. Ten sam model, ale w wersji dual sim możemy kupić za około 2200 złotych. Oczywiście dane z tej samej porównywarki.

Ja nigdy nie korzystałem z dual sim, ale pewnie czasem przydałaby mi się taka funkcja. Jednak nie jestem przekonany czy jest ona warta 300 złotych. Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby kupienie kolejnego smartfona z innym systemem (co zapewne niedługo zrobię), ponieważ dzięki temu mogę poszerzyć swoje technologiczne horyzonty. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


A Ty jesteś już Szklanym Samurajem?!

Źródło: xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post