SzklanySamuraj.pl

Sony Xperia Z4 zbliża się coraz większymi krokami. Do sieci trafiły nie tylko rendery nowego flagowca Japończyków, ale również potencjalna data premiery.

Do internetu trafiły rendery nadchodzącej Xperii Z4 i według nich będzie ona bardzo podobna, do aktualnego flagowca, czyli Z3. Głośniki zostaną przesunięte w stronę krawędzi oraz zniknięcie magnetycznych pinów do ładowania urządzenia. Oczywiście będa odsłonięte porty. Dziwi trochę brak logo Xperia na tyle obudowy, ale jak już pisałem to na razie rendery. Widać na nich również datę 12 września 2015 roku, co mogłoby wskazywać na to, że premiera odbędzie się dopiero na targach IFA. Jednak ten dzień przypada na sobotę, a nie czwartek jak widać na obrazku. Dlatego jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to po prostu czysty przypadek. Zobaczcie jak będzie prawdopodobnie wyglądać nowa Xperia:

SONY-XPERIA-Z4-Rendus-3D

 

Widać, że zmian nie będzie wiele w stosunku do obecnej generacji Xperii. Możecie zresztą zobaczyć jak wygląda Z3 na poniższym zdjęciu. Xperie są ładne, ale nie wiem czy tak małe zmiany nie odbiją się Sony czkawką. Jeśli Japończycy nie zaskoczą czymś innym to reakcja może być podobna jak w wypadku HTC One M9, czyli większość osób powie, że gdzieś już to widziało. Ja niezależnie od tego czekam na nowego flagowca i mam nadzieję, że japońska firma pokaże czemu warto wybrać ich produkt.

23_Xperia_Z3


Źródło: nowhereelse.fr via xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post