SzklanySamuraj.pl

Sony Xperia Z3 to nadal aktualny flagowiec japońskiej firmy i mimo kilku miesięcy na karku ciągle jest świetnym urządzeniem. Postanowiłem przyjrzeć się jej bliżej!

Wczoraj przyszła do mnie Xperia Z3, o której już pisałem po premierze i to dobry moment na pierwsze wrażenia z użytkowania tego sprzętu. Oczywiście na jej recenzję przyjdzie jeszcze czas, więc jeśli macie jakieś pytania to śmiało możecie je zadawać w komentarzach.

Po pierwsza Xperia Z3 w kolorze brązowym wygląda obłędnie! A wystarczy wziąć ją do ręki, żeby zobaczyć, że nie tylko wygląd jest premium. Połączenie metalowej ramki oraz szkła z przodu i tyłu robi niesamowite wrażenie. Wizualnie zakochałem się w tej Xperii od pierwszego wejrzenia i na razie przeszedł mi pomysł, że kupować za jakiś czas średniaka jak Xperia M4 Aqua. Ona nadal jest świetna, ale Zet3 <3

Po drugie bebechy i ekran świetnie ze sobą współgrają. Nie potrzebuję najnowszego Snapdragona i ekranu FullHD do komfortowego korzystania ze smartfona, ale teraz widzę jak to uprzyjemnia nawet podstawowe czynności. Wszystko działa po prostu płynniej, lepiej, szybciej. Nawet głupia tapeta wygląda ładniej i za każdym razem patrzę na nią z uśmiechem.

Po trzecie aparat jest dobry. Na razie nie mogę o nim wiele powiedzieć, ponieważ zrobiłem kilkanaście zdjęć i wszystkie były pstryknięte w całkiem dobrych warunkach, a to nie jest sprawdzian dla smartfona. Podczas moich testów chcę porządnie pomęczyć Xperie Z3 po zmroku, ponieważ w tej kwestii nie radzi sobie większość urządzeń. Poniżej możecie zobaczyć skromną galerię:

Niecałe dwa dni to zdecydowanie zbyt mało czasu, żeby wyłapać jakieś wady tego urządzenia. To jest flagowiec, więc wszystkie rzeczy są zrobione na dobrym poziomie. Ja na razie jestem zachwycony i pewnie jeszcze przez kilka dni będę podekscytowany z nowej zabawki. Dopiero potem zacznę patrzeć bardziej krytycznie na ten produkt i chciałbym, żebyście mi w tym pomogli.

Podrzucajcie w komentarzach pytania i plotki związane z Xperią Z3, a ja postaram się to sprawdzić (niestety nie będę jej wyginać, zrzucać z bloku ani topić). Chciałbym z Waszą pomocą stworzyć rzetelną i ciekawą recenzję, która będzie wyjaśniać wszystkie wątpliwości o produktach Sony.


 

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

  • Ciekawe czy złapiesz rysy na tylnym albo przednim panelu:/


    • Oby nie 😛


      • Jeśli dali to samo szkło co w Z3 Compact, a tak zapewne jest, to muszę Ciebie zmartwić. Tak, będzie się rysować jak jasna cholera. Miałem Z3 Compact na testach i Chryste Panie jakie to rysy łapało…


Next Post