SzklanySamuraj.pl

Sony Mobile zaskoczyło dziś podwójnie, ponieważ oprócz zaprezentowania Xperii XA2 Plus, zapowiedziano pojawienie się modelu XZ2 Premium na polskim rynku!

W kwietniu Japończycy dość niespodziewanie zaprezentowali Xperię XZ2 Premium, czyli model wyróżniający się przede wszystkim podwójnym aparatem na tylnym panelu. Oczywiście to tylko jedna ze zmian, więc po resztę odsyłam Was do tekstu o jego premierze.

Istotne w tym wszystkim było to, że produkt ten miał trafić jedynie na rynki azjatyckie, co potwierdził polski odział Sony Mobile. Wszyscy fani byli przekonani, że nigdy nie będzie im dane zobaczyć XZ2 Premium na żywo, nie mówiąc nawet o kupieniu jej dla siebie.

Dziś okazało się, że wszyscy bardzo się myliliśmy, ponieważ Xperia XZ2 Premium trafi do Polski!

Zapisy na ten smartfon rozpoczną się już 11 lipca, a będzie można go dostać jedynie w salonach Sony Centre oraz w Play’u. Pierwsi szczęśliwcy telefon dostaną pod koniec sierpnia. Cena nie jest niska, ponieważ wynosi 3999 złotych, ale oprócz urządzenia dostaniemy również usługę VIP Service (naprawa door-to-door, 72-godzinny okres serwisowania oraz telefon zastępczy). 30 pierwszych kupujących jesienią tego roku weźmie udział w warsztatach i seminarium fotograficznym Marka Arcimowicza, fotoreportera National Geographic Poland. Reszta nabywców dostanie filmowy zestaw porad i wskazówek od fotografa.

Poniżej możecie zobaczyć film o Xperii XZ2 Premium przygotowany przez polski odział Sony Mobile:

Hmm… Jest drogo, ale i tak się cieszę!

Mówiąc szczerze, bardzo podoba mi się taki ruch. Wątpię, że będzie to hit sprzedaży i wiele osób zdecyduje się na taki wydatek, ale już nie mogę doczekać się testów (oby tylko udało się wyrwać ten model!). Wydaje mi się, że Sony Mobile wprowadziło to urządzenie na nasz rynek, żeby pokazać jego możliwości na świecie. Pierwsze fotografie, które trafiły do sieci pokazują, że XZ2 Premium świetnie sobie radzi w ciężkich warunkach.

Czyżby Huawei P20 Pro może czuć się zagrożony?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post