SzklanySamuraj.pl

Targi IFA w Berlinie zbliżają się dużymi krokami. Jedną z bohaterek tego wydarzenia będzie Xperia XZ1, która już chyba nie ma żadnych tajemnic. Do sieci trafiła zarówno specyfikacja, jak i cały wygląd.

Kilka dni temu pisałem o tym, że do sieci trafiła Xperia z czytnikiem linii papilarnych na tyle urządzenia. Moim zdaniem to nie może być flagowiec japońskiej firmy i zdają się to potwierdzać nowe przecieki.

Jednym z nich jest film pokazujący wizualizację nadchodzącego produktu. Został on udostępniony przez Compareraja.in:

Dużo ważniejszym materiałem są zdjęcia udostępnione przez stronę sonyxperiaailesi.com (via XperiaBlog.net). Przedstawiają one prawdziwą sztukę Xperii XZ1, wraz z naklejką na ekranie, dzięki czemu znamy również specyfikację, która raczej nie jest zaskoczeniem.

Cóż, Sony nie lubi zbyt dużych zmian wizualnych na rynku mobilnym, więc i tym razem nie ma co liczyć na rewolucję. Chociaż, udana ewolucja to również dobra droga, prawda?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post