SzklanySamuraj.pl

Wiele można zarzucić Sony Mobile, ale jeśli chodzi o szybkość aktualizacji swoich topowych urządzeń to w ostatnich miesiącach są wzorem do naśladowania. Świetnym tego potwierdzeniem jest Android 8.0 Oreo dla Xperii XZ Premium.

Japończycy zdecydowanie nie pozwalają o sobie zapomnieć na rynku. Kilka dni temu pisałem o zaprezentowaniu nowej, krwistoczerwonej Xperii XZ Premium, a dzień później opisałem przecieki mówiące o aktualizacji dla serii Z5. Niby nie jest to już taka popularna marka, a jednak i tak sporo się wokół niej dzieje.

Polski oddział Sony Mobile poinformował, że aktualizacja Xperii XZ Premium do Androida 8.0 Oreo właśnie ruszyła i nie są to tylko przechwałki, ponieważ użytkownicy to potwierdzają. Mogę tylko powiedzieć jedno: WOW! Szybko to poszło, a w kolejce czekają już kolejne modele, w tym moja XZ. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę cieszyć się nową wersją systemu Google’a. W sumie patrząc na podejście Japończyków, jest to bardzo realne!

A jeśli nie wiecie czy warto zaktualizować swoje Xperie do Oreo, zobaczcie ten film:

No cóż, Sony najwyraźniej nie bierze jeńców w walce o zadowolenie klientów i to mi się podoba!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post