SzklanySamuraj.pl

Sony Xperia XA2 to smartfon dość niestandardowy, ponieważ zdaje się mieć gdzieś smukłą sylwetkę, ale czy to źle? Moim zdaniem NIE!

Podczas premiery Xperii z serii XA2 nieco bałem się tego czy nie będą one za grube. Miałem już okazję sprawdzić mniejszy z modeli i teraz wiem, że moje obawy były nieuzasadnione. Tak, XA2 do najcieńszych nie należy, ale dzięki zaokrąglonej konstrukcji dobrze leży w ręce i nigdy nie odczułem tych 9,7 mm grubości.

Wizualnie jest bardzo w stylu Sony, ale ja akurat lubię to podejście i nie uznaje tego za wadę. Tak, ramki mogłyby być mniejsze, a za te pieniądze fajnie byłoby dostać metalowy telefon, ale przy XA2 żaden z tych elementów mi nie przeszkadzał. Plastik jest dobrej jakości i w średniaku można go przeboleć. Na plus zdecydowanie warto zaliczyć boczne ramki, których prawie nie ma, przez co zdjęcia na takim ekranie prezentują się świetnie!

Ogólnie jest elegancko i „staromodnie”, ale dość ładnie, co zresztą sami możecie zobaczyć w poniższej galerii:

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post