SzklanySamuraj.pl

Sony poinformowało mnie dzisiaj, że mogę pobrać nowy motyw na swoją Xperię. Normalnie tego nie robię, ale w tym dodatku się zakochałem. Chcesz wiedzieć czemu?

Normalnie nie robię wpisów o takich drobnostkach, ale tym razem postanowiłem zrobić wyjątek, ponieważ motyw „Uchwycone Xperią II” jest świetny i to z kilku powodów.

Pobrać możecie go z aplikacji Xperia Lounge, którą macie na starcie w swoich telefonach Sony, a jeśli ją usunęliście, możecie ją ściągnąć z Google Play: Xperia Lounge (rozrywka).

Motyw ten oparty jest na zdjęciach wykonanych Xperiami. Oczywiście są one specjalnie dobrane i przycięte, żeby idealnie pasowały do ekranu telefonu. Geniusz tego rozwiązania polega na tym, że przy każdym spojrzeniu na telefon widzimy co możemy pstryknąć dzięki swojemu telefonowi. No i wybrane ujęcia są po prostu świetne, więc patrzy się na nie z ogromną przyjemnością. Świetna reklama możliwości foto telefonów Sony.

Jedynym jego minusem jest to, że nie ma informacji jaką dokładnie Xperią zostało zrobione zdjęcie. Jeśli Sony zebrałoby fotografie z różnych modeli, to jeszcze bardziej pokazywałoby, że nie trzeba mieć najnowszego telefonu, żeby uchwycić coś ciekawego.

Cholera, ja się w nim zakochałem!


P.S. W aplikacji można też pobrać motyw dla fanów nowego Need For Speeda, może się Wam spodoba.

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post