Takie motywy dla swoich smartfonów powinni robić wszyscy producenci

Takie motywy dla swoich smartfonów powinni robić wszyscy producenci

Sony poinformowało mnie dzisiaj, że mogę pobrać nowy motyw na swoją Xperię. Normalnie tego nie robię, ale w tym dodatku się zakochałem. Chcesz wiedzieć czemu?

Normalnie nie robię wpisów o takich drobnostkach, ale tym razem postanowiłem zrobić wyjątek, ponieważ motyw „Uchwycone Xperią II” jest świetny i to z kilku powodów.

Pobrać możecie go z aplikacji Xperia Lounge, którą macie na starcie w swoich telefonach Sony, a jeśli ją usunęliście, możecie ją ściągnąć z Google Play: Xperia Lounge (rozrywka).

Motyw ten oparty jest na zdjęciach wykonanych Xperiami. Oczywiście są one specjalnie dobrane i przycięte, żeby idealnie pasowały do ekranu telefonu. Geniusz tego rozwiązania polega na tym, że przy każdym spojrzeniu na telefon widzimy co możemy pstryknąć dzięki swojemu telefonowi. No i wybrane ujęcia są po prostu świetne, więc patrzy się na nie z ogromną przyjemnością. Świetna reklama możliwości foto telefonów Sony.

Jedynym jego minusem jest to, że nie ma informacji jaką dokładnie Xperią zostało zrobione zdjęcie. Jeśli Sony zebrałoby fotografie z różnych modeli, to jeszcze bardziej pokazywałoby, że nie trzeba mieć najnowszego telefonu, żeby uchwycić coś ciekawego.

Cholera, ja się w nim zakochałem!


P.S. W aplikacji można też pobrać motyw dla fanów nowego Need For Speeda, może się Wam spodoba.