SzklanySamuraj.pl

Kto z nas nie chciałby mieć specjalnej wersji telefonu, która nawiązywałaby do ulubionych postaci z bajek czy filmów? Ja chętnie, a jeśli Wy lubicie Snoopiego to w Japonii mają dla Was ciekawą Sony Xperia J1 Compact Snoopy Edition!

Czytaliście mój wpis o Xperii A Hatsune Miku? Jeśli tak to pewnie wiecie jak bardzo jarają mnie ciekawe edycje specjalne. Uważam, że to może być świetna gratka dla fanów danego serialu, bajki czy filmu. Gdyby takich wersji było więcej i znalazłbym wśród nich coś ciekawego to pewnie celowałbym już tylko w takie modele. One pozwalają nam się nie tylko nieco wyróżnić w tym szarym świecie, ale również mieć coś w miarę unikalnego, co będzie nam sprawiać radość gdy tylko na to spojrzymy. Uwielbiam swoje telefony i chciałbym, żeby były nieco ciekawsze niż standardowe modele.

Xperia-J1-Compact-SNOOPY_1

Dlatego piszę Wam o specjalnej edycji opisywanej przeze mnie Xperii J1 Compact, która pojawiła się niedawno w Japonii. Jest ona przeznaczona dla fanów bajki o przygodach psa Snoopiego. Specyfikacja tego modelu nie różni się od standardowej wersji, ale przy jego zakupie dostajemy kilka dodatków. Wśród nich jest skórzany pokrowiec, etui, folię na ekran, zestaw kilku tapet oraz muzykę „Linus and Lucy with The Band”. Cały zestaw został wyceniony na 62800 jenów, czyli niecałe 2000 złotych. Do sprzedaży trafi 20 kwietnia.

Nie jest to może jakaś super unikalna wersja, ponieważ została dorzucona tylko garść dodatków, ale gdybym był fanem Snoopiego to chciałbym mieć taki telefon. Ja nadal po cichu liczę, że wraz ze zbliżającą się premierą nowego filmu Dragon Ball’a Sony pokaże unikalne wersje serii Z3 z postaciami, które będzie można dostać u nas. Wtedy bez zastanowienia przechodzę na dietę o chlebie oraz wodzie i lecę do sklepu wydać moje ostatnie pieniądze!

A jaką wersję specjalną Wy chcielibyście zobaczyć?

Xperia-J1-Compact-SNOOPY_10

Źródło: xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post