SzklanySamuraj.pl

Lubicie Metal Gear Solid i jesteście fanami smartfonów Sony? Powinniście rzucić okiem na specjalną Xperię J1 Compact Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Edition!

Nie raz już wypowiadałem się, że wersje kolekcjonerskie smartfonów to świetna sprawa. Musi tylko być dobrze zrobiona i mam nadzieję, że taka będzie nadchodząca Xperia dla Jamesa Bonda, czyli agenta 007. Tym razem jednak nie o niej, ponieważ oczy skierujemy w stronę Japonii.

W Kraju Kwitnącej Wiśni jest taki model jak Xperia J1 Compact, która tak naprawdę jest Xperią Z1 Compact, tylko pod inną nazwą i przeznaczoną dla Japonii. Jest to ciągle bardzo ciekawy model i dlatego Japończycy zdecydowali się stworzyć jego specjalną wersję, ze Snoopym. Dla fanów tego bohatera zakup takiego modelu jest zapewne nie lada gratką, ale teraz w przedsprzedaży pojawił się jeszcze jeden specjalny smartfon, który przeznaczony jest dla maniaków gry Metal Gear Solid.

20150818_mgsvtpp_05

Sony Xperia J1 Compact Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Edition to wersja specjalna, która od standardowej różnić będzie się unikalna grafiką „Outer Heaven” na tylnym panelu oraz zestawem dzwonków i tapet. To niestety tylko, ale trzeba przyznać, że sama grafika prezentuje się dość ciekawie i chociażby dlatego może ten model znaleźć wielu fanów. Trochę zabrakło mi czegoś więcej, jak chociażby unikalnego koloru czy też określenia numeru tej Xperii (to ma być limitowana edycja). Takie małe smaczki mogą znacząco podnieść wartość wersji specjalnej. Cena tej Xperii to 59800 jenów, czyli około 1800 złotych. Przedsprzedaż w Japonii właśnie ruszyła, a pierwsi klienci dostaną ten model już 2 września. Razem z nim specjalną wersję dostaną też dwa odtwarzacze Sony i wygląda na to, że także i tablet.

Moim zdaniem powstawanie takich urządzeń ma sens i mam nadzieję, że wersje kolekcjonerskie będą zyskiwać na znaczeniu również w naszej części świata. Nie tylko Azjaci chcą mieć unikalne warianty swoich ulubionych urządzeń, ja też chętnie wydałbym na nie swoje pieniądze (tylko nie z Metal Gear Solid, nie grałem). Pisząc o tym muszę też przypomnieć Xperię A: Hatsune Miku, która jest moim zdaniem bardzo fajnym przykładem unikalnego smartfona. Nadal nie idealnym, ale i tak bardzo ciekawym.

Mam również nadzieję, że wraz z premierą nowych Zetek i filmu o Bondzie do sprzedaży trafi naprawdę ciekawa i unikalna wersja topowego smartfona. Dodatkowe tapety można ściągnąć samemu, a wygrawerowanie czegoś na tylnym panelu nie jest już takie proste. A co Wy o tym myślicie, chcielibyście jakieś specjalne wersje smartfonów?

P.S. Czy Wy też nie uważacie, że nazwa jest nieco zbyt długa?


Źródło: jp.playstation.com via xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post