SzklanySamuraj.pl

Jeśli chodzi o aktualizację, Sony raczej nie zostawia użytkowników topowych Xperii na lodzie. Tym razem widać kilka braków…

Myśląc o japońskiej firmie oraz aktualizacjach Androida przychodzą mi do głowy dwie rzeczy. Po pierwsze Japończycy aktualizują całkiem sporo modeli ze swojej oferty, nawet tych ze średniej półki. Jest też oczywiście druga strona medalu, ponieważ zajmuje im to BARDZO dużo czasu. No cóż, nie ma ideałów, więc ja zawsze liczyłem się z takim podejściem. Teraz będzie trochę inaczej.

Na oficjalnym blogu Sony Mobile można przeczytać, że Androida 7.0 Nougat dostaną następujące modele:

Może nie być to jeszcze ostateczna lista smartfonów, które dostaną aktualizację i mam nadzieję, że tak właśnie jest. Mimo tego, że wszystkie iKSy oraz sporo Zetek będzie mogło cieszyć cię „siódemką”, to brakuje mi kilku modeli, jak chociażby serii Z3 oraz Xperii M5. Sony nie wprowadzało takich zmian w swoich flagowcach, żeby wykluczać trójki, a najnowsza eMka ma na tyle mocne bebechy, że również pociągnęłaby Nougata.

Rozumiem, że to są dodatkowe koszty, ale jak Japończycy chcą przekonać innych do kupna ich średniaków, skoro nie zamierzają ich potem aktualizować?

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post