SzklanySamuraj.pl

Jeśli ostatnich tygodni nie przeżyliście w odcięciu od świata to na pewno wiecie, że trwa teraz wojna i tysiące uchodźców przybywa do Europy. Sony Mobile ich wspiera!

Ten blog nie jest odpowiednim miejscem, żeby zastanawiać się czy oraz ile powinniśmy przyjąć uchodźców do Polski. Jeśli Was ten temat interesuje to zapraszam na mojego drugiego bloga, gdzie jakiś czas temu podjąłem temat z nimi związany: W sprawie uchodźców najsmutniejsze jest podejście moich rodaków…

W tym tekście chciałbym pokazać Wam, że Sony Mobile postanowiło okazać wsparcie dla uchodźców i wypuściło specjalny moty, który widzicie poniżej:

Screenshot_2015-10-06-12-05-16 (1)

Oprócz oczywiście walorów wizualnych ma on także, że jest tworzony z UNHCR, czyli organizacją zajmującą się uchodźcami. Uruchamiając ten motyw można także można przelać pieniądze na ten cel, więc jeśli chcecie pomóc, jest to dobra opcja. Minusem jaki znalazłem jest brak możliwości zapłacenia z poziomu motywu przy użyciu konta Google Play. Bardzo wiele osób ma już podpięte karty kredytowe/płatnicze, więc przelanie kilku złotych byłoby możliwe, dzięki kilku kliknięciom.

Jeśli chcecie sprawdzić ten motyw znajdziecie go tutaj:


Źródło: Sony Mobile

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post