SzklanySamuraj.pl

Sony w tym roku ma postawić na produkty z wyższej i średniej półki, ale wszystko wskazuje na to, że tańszych urządzeń również nie zabraknie. Sony E2003/E2033 będzie jednym z nich!

Sony E2003/E2033 to smartfon, który został dostrzeżony w GFXBench. Ma on mieć 4,6-calowy ekran o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6752 o taktowaniu 1,5 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim prawdopodobnie 8 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat główny oraz 1,9 mpix na przednim panelu.

Sony-E2003-and-E2033

Ta specyfikacja od razu przypomina nam, że niedawno do sieci trafiła Xperia E4, która również ma zostać wyposażona w procesor MediaTeka, ale i 5-calowy ekran. Nie wiadomo czy te modele mają ze sobą coś wspólnego czy może po prostu Sony zamierza bardziej powalczyć na rynkach azjatyckich, gdzie bardzo dużo modeli wyposażonych jest w układy Mediateka.

Przypomnę również, że na targach MWC w Barcelonie możemy nie zobaczyć flagowej Xperii Z4 i to właśnie średniaki oraz budżetowce będą grać tam pierwsze skrzypce. Co myślicie o tym urządzeniu, przy dobrej cenie może być interesującym wyborem?


 

Chcesz być na bieżąco z informacjami o Sony i Xperiach? Daj lajka!

Źródło: xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

 • Chyba nie ma 1 GB RAM, tylko 800 MB jeśli dobrze widzę? Jeśli tak, to nawet nie warto o nim wspominać, wymagane minimum dla każdego Andka to 1 GB jednak, moim zdaniem 😀


  • KonduxKondux

   Author Odpowiedz

   Wyniki w GFXBench zawsze tak pokazują 😉 Pokazywana jest chyba tylko dostępna pamięć RAM. Według aplikacji na mojej Xperii czyszczącej RAM mam w niej (M2) ok. 850 MB RAM, a mam tak naprawdę 1 GB 😛


   • aa, to zwracam honor 😀 przynajmniej już wiem wiecej, zawsze miło jest się czegoś dowiedzieć:)


Next Post