SzklanySamuraj.pl

Ostatnio sporo mówiło się o tym, że w Snapdragona 810 nie będzie wyposażony flagowiec jednego z dużych producentów. Na pewno nie chodzi o Sony.

Cała sytuacja dotyczy prawdopodobnie Samsunga, ale teraz mamy pewność, że kolejne topowe urządzenia japońskiego producenta dostaną najnowszy procesor Qualcomm’a, czyli Snapdragona 810. W informacji prasowej amerykańskiej firmy (link na dole) możemy przeczytać słowa Gen’a Tsuchikawa z Sony Mobile:

„Nie ważne czy mówimy o mocnej baterii, oglądaniu najnowszych filmów czy słuchaniu muzyki w jakości Hi-Res nasi klienci oczekują więcej od swoich Xperii i chcą, żeby oferowały one najlepsze doświadczenie płynące z ich użytkowania”

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości Snapdragona 810 i czekamy na współpracę z Qualcomm’em, dzięki której pokażemy nowe Xperie w tym roku”

Przedstawiciele Qualcomm’a powiedzieli również, że Snapdragon 810 będzie sercem najmocniejszych smartfonów, które będą oferować najlepsze możliwości. Wspomniane są również zalety korzystania z ich układu, jak chociażby szybka łączność LTE, szybkie WiFi, rozdzielczość 4K i inne. Link do prasówki znajdziecie na końcu tego wpisu, więc jeśli chcecie sami przeczytać jakie zalety ma jeszcze Snapdragon 810.

Dobrą wiadomością jest to, że Sony będzie korzystać ze Snapdragona 810. W pościgu za cyferkami zostanie w tyle mogłoby okazać się tragiczne w skutkach.


A Ty jesteś już Szklanym Samurajem?

Źródło: qualcomm.comxperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post