SzklanySamuraj.pl

Ostatnie dni na polskim Youtubie bezwzględnie należą do Sexmasterki i jej piosenki „Poka Sowe”, jednak to komentarze są prawdziwym złotem internetu!

Możesz się ze mną nie zgodzić, ale staram się oferować na blogu treści dobrej jakości. Czasem pewnie wychodzi mi to lepiej, czasem gorzej, ale ogólnie wydaje mi się, że trzymam poziom. Oglądając teledysk i słuchając piosenki „Poka Sowe” stworzonej przez Sexmasterkę wiedziałem, że nie jest to materiał, który pasuje do Szklanego Samuraja. Zdawałem sobie sprawę, że zainteresowanie nim jest ogromne, ale nie zamierzałem nic o tym pisać.

Jednak… zajrzałem do komentarzy. Tam to jest prawdziwe złoto internetu, którego nie warto przegapić. Zaraz do niego przejdziemy, ale łapcie link do filmu. Polecam uruchomić, zatrzymać i od razu przejść do sekcji, gdzie ludzie mogą wykazać się błyskotliwością i świetnie to robią!

No to teraz komentarze (przepraszam za wulgaryzmy):

To tylko wierzchołek góry lodowej. Kilku perełek nie udało mi się wyłapać, gdyż z każdą minutą pojawiają się dziesiątki nowych. Jeśli macie chwilę, polecam zagłębienie się w nie. Takiej karuzeli śmiechu dawno nie widziałem. Jeśli znajdziecie coś wyjątkowego, wrzucajcie to w komentarzach.

No cóż, miejmy nadzieję, że to ostatni taki wpis. Oby następne były już typowo technologiczne. Tak będzie lepiej, prawda?


Nie bój się skomentować! W końcu jesteśmy tutaj, żeby pogadać, prawda? 

Możemy to zrobić na FanPage, w grupie dla fanów Xperii lub w tajnym miejscu dla najwierniejszych czytelników!


Zdjęcie: Adnan Shahid


P.S. Cholera, chociaż teledysk jest moim zdaniem bardzo przeciętny, a tekst słaby, to melodia wpada w ucho. Czy to już dla mnie koniec?!

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

Next Post