SzklanySamuraj.pl

Pewnie wielu z Was zdarzyło się napisać czasem wiadomość, która nigdy nie powinna trafić do odbiorcy. Dzięki komunikatorowi RakEM nie będzie tego problemu. 

Ja akurat jestem dość rozsądnym użytkownikiem sieci i przesyłam tylko rzeczy, które naprawdę chce komuś przekazać. Jednak nie raz odebrałem sms’a czy inną wiadomość, która nie miała trafić do mnie lub wyglądała mniej więcej jak to: Czeźdfa czy dixsasafasfa… No w dużym skrócie nie każda wiadomość jest wysłana rozsądnie. Kilka razy zdarzyło mi się obudzić i zobaczyć taką wiadomość. Komunikator RakEM ma rozwiązać ten problem. Zobaczcie na filmie jak będzie to działać:

Poza tym ten komunikator stawia również na bezpieczeństwo, ponieważ dane nie trafiają na serwery, a bezpośrednio do kolejnego użytkownika. Oczywiście wszystkie przesyłane informacje są zaszyfrowane. Jak widać na filmie możemy wymazać też nasze rzeczy z telefonu osoby, do której go wysłaliśmy, a aplikacja zabezpiecza przez robieniem zrzutów ekranu.

Trzeba przyznać, że to ciekawa alternatywa. Zarówno dla fanów bezpieczeństwa jak i ostrych imprezowiczów, którzy nie razy wysłali coś głupiego pod wpływem alkoholu lub złości. Ja nie mam z tym problemu więc podziękuje za tą aplikację, ale może dla Was okaże się ona ciekawym wyborem, co sądzicie?

RakEM znajdziecie na iOS oraz Androidzie


Źródło: phonearena.com

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post