SzklanySamuraj.pl

Xperia XZ Premium, mimo iż jeszcze nie trafiła do sprzedaży, to od kilku tygodni zbiera bardzo pozytywne opinie. Nie są to tylko czcze słowa, ponieważ przedsprzedaż tego modelu zakończyła się błyskawicznie!

Sony w ostatnich latach pokazało sporo ciekawych smartfonów, ale przyjęcie każdego z nich było raczej średnie. Można było przeczytać opinie pełne zachwytów, ale były one w mniejszości. Zupełnie inaczej sprawa ma się z Xperią XZ Premium, która w większości zbiera pozytywny odzew. Staram się siedzieć w blogosferze technologicznej – polskiej i zagranicznej – dość mocno i mogę śmiało stwierdzić, że nigdy nie przeczytałem tyle wpisów pełnych zachwytów o jakimś smartfonie Sony. Wygląda na to, że Japończycy w końcu pokazali urządzenie, które może i nie jest idealne, ale jest na tyle ciekawe, że ludzie je pokochali zanim jeszcze trafiło na półki. Do tej pory takich reakcji można było spodziewać się jedynie od fanów Samsunga czy Apple’a, a tu takie zaskoczenie.

Co więcej, nie są to tylko moje przypuszczenia wysnute po przeczytaniu kilku tekstów. Mocnym argumentem w tej sprawie jest również fakt, że…

Przedpsrzedaż Xperii XZ zakończyła się po jednym dniu!

Wczoraj spojrzałem na ten model w X-Komie (Chrome Black / Chrome Silver) i zobaczyłem, że przedsprzedaż została zakończona i realizacja następnych zamówienie rozpocznie się dopiero w lipcu 2017 roku. Szybki rzut oka na inne sklepy i sytuacja jest taka sama, XZ Premium nie ma już na stronach. Oczywiście nadal możecie je zamówić, ale już bez rewelacyjnych słuchawek w zestawie.

Wygląda na to, że zainteresowanie tym sprzętem zdecydowanie przerosło Japończyków, ponieważ wszystkie dostępne sztuki rozeszły się błyskawicznie. Ciężko oczywiście stwierdzić czy ludzie rzeczywiście tak pokochali ten model czy może Sony udostępniło śmiesznie mało takich zestawów, ale jedno jest pewne…

Xperia XZ Premium to model, który będzie bardzo istotny dla Sony!

W tej całej sprawie szkoda tylko tego, że Japończycy nie stanęli na wysokości zadania i nie zapewnili takiego zestawu dla wszystkich, którzy kupią ten model w maju. Większość osób raczej nie spodziewała się, że już po dniu zostaną wyprzedane wszystkie komplety, więc pewnie czekali z zamówieniem, a teraz obejdą się smakiem. Wielka szkoda, ale to może oznaczać, że dla Sony Mobile zaczynają się lepsze czasy!


Nie bój się skomentować! W końcu jesteśmy tutaj, żeby pogadać, prawda? 

Możemy to zrobić na FanPage, w grupie dla fanów Xperii lub w tajnym miejscu dla najwierniejszych czytelników!


Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post