SzklanySamuraj.pl

To już dziś! Dla wielu 29 marca jest najważniejszym dniem w ich technologicznym kalendarzu, ale mnie specjalnie on nie rusza… chociaż wiem, że Galaxy S8 będzie najlepszy!

Już dziś o godzinie 17:00 poznamy w całej okazałości Samsunga Galaxy S8. Tak jak napisałem wyżej, to ogromne wydarzenie, o którym będą pisać wszyscy. Ja pewnie też się skuszę, chociaż jeszcze nie wiem kiedy, ponieważ czasu w najbliższych dniach mam jak na lekarstwo. Istotne z tego wszystkiego jest to, że osoby związane z rynkiem smartfonów będą albo na żywo oglądać premierę albo zadowolą się transmisją na żywo, którą możecie zobaczyć poniżej:

Wśród tych osób nie będzie mnie, ponieważ…

Samsung Galaxy S8 nie jest żadną zagadką!

W ostatnich dniach (tygodniach?), niemal codziennie można było przeczytać coś nowego o nadchodzącym flagowcu koreańskiej firmy. Obecnie znany jest wygląd, specyfikacja, możliwości, dodatki, ceny, a nawet jakie będą promocyjne zestawy w wybranych krajach. Nie zamierzam zbierać tutaj tych wszystkich informacji, ponieważ w sieci napisano już o tym wszystko, a ja nie lubię bezmyślnie powtarzać za innymi.

Ten tekst NIE JEST krytyką Galaxy S8!

Jestem przekonany, że to będzie dobry smartfon. Ba, to będzie najlepszy smartfon jaki ujrzał światło dziennie i przez kilka kolejnych miesięcy żaden inny nie będzie się mógł z nim równać. Po prostu uważam, że przecieki technologiczne przestały mieć sens, ponieważ o tym modelu wiem już praktycznie wszystko. Mam nadzieję, że się pomylę i nowość Koreańczyków wywoła wielkie WOW na mojej twarzy, ale nic na to nie wskazuje.

Prawdopodobnie dostanę potwierdzenie wszystkich plotek, tylko z dużą dozą marketingowej gadki. No właśnie…

Marketingowe gadanie to zło? I tak i nie!

Z jednej strony lubię oglądać konferencje Sony, ponieważ wiem, że spędzę na nich jakieś 30 minut i dowiem się wszystkiego co chciałem. Z drugiej strony, mało jest w nich magii. Samsung działa kompletnie odwrotnie, ponieważ nigdy nie wiem ile czasu zajmie mi obejrzenie całości, ponieważ oprócz najważniejszych rzeczy usłyszę też sporo marketingowej papki.

Żadna z powyższych firm nie umie tego wypośrodkować

Chciałbym u Japończyków zobaczyć jakiegoś zapaleńca na scenie, którzy autentycznie będzie jarać się tym, że nowa Xperia XZ Premium jest szklana. Za to u Koreańczyków, chciałbym spędzić nieco mniej czasu, żeby nie słuchać przez 5 minut o jakieś drobnostce. No i nie chciałbym znowu dostać musicalu. Brrr…

Nie zamierzam dziś oglądać premiery Samsunga, ponieważ wiem już o nim wszystko, a po licznych konferencjach mam uczulenie na marketingowe pierdoły. No i wiem, że nie napisałbym o nim najszybciej na rynku, więc wolę na spokojnie zebrać sobie materiały i potem stworzyć coś w moim odczuciu wartościowszego. Może nie będzie miało tyle wyświetleń, co pierwsze wrażenia publikowane zaraz po konferencji, ale czy wszystko musimy robić dla cyferek?


Nie bój się skomentować! W końcu jesteśmy tutaj, żeby pogadać, prawda? 

Możesz także zrobić to na FanPage lub w specjalnej grupie dla fanów Xperii!


Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post