SzklanySamuraj.pl

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia zrobione Xperią Z4, pojawił się tez pokrowiec na ten telefon, a nowe smartfony Sony dostaną niedługo Androida 5.0 Lollipop.

Poranna prasówka to cykl, w którym codziennie rano przeczytasz 3 najważniejsze wydarzenia technologiczne z poprzedniego dnia (lub nocy) wraz z moim komentarzem.


1. Zdjęcia zrobione Xperią Z4 w sieci

Zdjęcia pojawiły się najpierw na portalu esato.com, ale już stamtąd zniknęły. Specjalistą od fotografii nie jestem, ale te fotografie wydają mi się bardzo dobre. Nie da się jednak ukryć, że w dobrych warunkach większość flagowców radzi sobie znakomicie, prawdziwym testem są zdjęcia nocne.

2. Etui do Z4

Na naszym rodzimym portalu Galaktyczny.pl pojawiły się zdjęcia etui przeznaczonego do Xperii Z4. Krzysztof napisał, że na początku pomyślał, że to błąd i jest ono przeznaczone do Z3, ale nie pasuje ono idealne do aktualnego flagowca. Patrząc na rendery Xperii Z4 wygląda, że ten pokrowiec będzie pasować właśnie do niej.

3. Kolejne Xperie dostaną niedługo aktualizację

Dzięki ostatnim informacjom dowiedzieliśmy się, że Xperia T2 Ultra oraz C3 dostaną Lollipopa. Teraz Sony poinformowało, że ruszyła już aktualizacja dla Xperii Z2 oraz Xperii Z2 Tablet, a od przyszłego tygodnia Lollipop zacznie trafiać na Z3 Dual, Z1, Z1 Compact oraz Z Ultra. T2 Ultra oraz C3 są następne w kolejce, a potem Zetka.


Źródło: @SonyMobileNews via portal.xperiasite.pl, galaktyczny.pl, xperiablog.net

Bloguję od kilku lat, a po licznych perypetiach i dziesiątkach blogów zostałem Szklanym Samurajem. Piszę tu głównie o smartfonach, ale i inne technologiczne tematy nie są mi straszne.

View Comments

There are currently no comments.

Next Post